A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

Історія Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

Фото без опису

Перша згадка про школу починається з будівництва клубу для залізничників на території теперішньої школи в далекому 1928 році. Якось так вже сталося, що 30-і роки і початок 40-х десь загубилися на теренах історії. Чи то життя таке важке було, чи то пам'ять людська тримає події тих літ у таємниці…

  19 вересня 1943 року до міста ввійшли фашистські війська. На території школи вони облаштували жандармерію. Ділянку навколо клубу обнесли колючим дротом, натягнутим на п’ятиметрові «гусаки». Огорожа сягала  нинішньої дистанції цивільних споруд з одного боку і залізничної поліклініки – з іншого. Поліційна дільниця була в іншому місці, але з участю місцевих запроданців у жандармерії постійно когось катували. За два роки окупації знищено десятки  гребінківців. При відступі фашисти приміщення не спалили, тому, після невеликого ремонту,  відновилася робота залізничного  клубу.  А в 1946  році у цьому приміщенні  відкривається неповна  середня   школа № 47 станції Гребінка Південно-Західної залізниці. Навчальний  заклад вважає 1946 рік роком свого народження.   Очолювала школу   Бондаревська М. С.

  У школі № 47 заняття проводилися російською мовою,  у зв’язку з міграцією працівників залізничного вузла. На навчання приймалися всі діти станції Гребінка і навколишніх населених пунктів, які бажали навчатися російською мовою. Навчання проводилося в дві зміни, бо  в цьому ж приміщенні функціонував і клуб залізничників: сцена, зала для глядачів, де постійно працювали гуртки художньої самодіяльності, демонстрували кінофільми. Також тут розміщувався партком та партійна бібліотека. Так було до здачі в експлуатацію Будинку культури залізничників (жовтень 1957р.). Так як школа була залізничною, вона підпорядковувалася відділу навчальних закладів Південно-Західної залізниці в м. Харкові, який керував підвідомчими школами та вирішував усі кадрові питання. У 1946-1947н.р. у школі працювали 17 вчителів. Перший випуск НСШ № 47 ст. Гребінка  відбувся 20 червня 1947 року. Було всього 10 випускників-семикласників. А вже в наступні роки кількість учнів постійно збільшувалася.

Школа стала середньою.  8-10 класи на той час були платними. Перший випуск 10 класу відбувся у 1952-1953 навчальному році.

Із золотою медаллю школу закінчили: Кравець В. А. та Сквирська О. О.

Із срібною  медаллю школу закінчили: Богдашкина Л. І., Зуєв А. К., Перельман Б. Д., Таран В.М.

Улітку 1953 року школу перейменовано на середню школу  № 60 Південної залізниці ст. Гребінка Міністерства шляхів сполучення.

  Із  1954 р. по 1959 р. - директор школи  Рожков А.А.

Фото без опису                                Директор школи 

З 15 жовтня 1954 року було запроваджено в школі «Дошку пошани». На неї заносили прізвища та імена учнів, які проявили себе в навчанні, на роботі в колгоспі, на підприємствах, у шкільних майстернях, на пришкільних ділянках, на чергуваннях по школі.

Фото без опису

                         Педагогічний колектив та випускники 1957-58 н.р.

На високому рівні робота комсомольської та піонерської організацій  під керівництвом старшої піонервожатої Говор Раїси Іванівни.

Фото без опису                           У піонерському таборі в с. Гурбинці ст.піонервожата Говор Р. І.

Фото без опису       Учні школи №60 із ст.піонервожатою Говор Р.І., вчителями Шадриною В.І., Ковалевською М.Г., Деркач С.В.

 

Із срібною медаллю  школу закінчили:

1955-56 р.Деркач  П.А.,1956-57 р. Ложечкіна О.К.

1957-58 р.   Ворошилова С.А. та  Божко Л.Ф.

Фото без опису

Поет Павло Деркач народився 9 лютого 1939 року.Працював інженером на заводі, старшим науковим співробітником, завідуючим сектором в науково-дослідних інститутах, редактором "Укртелефільму", кореспондентом заводської багатотиражки. Друкувався в газетах "Молода гвардія", "Літературна Полтавщина", у журналі "Ранок", у альманасі "Поезія", у районній пресі. Казку "Про Козлика і про Орлика" показували по телебаченню. Має публікації з питань економіки і естетики. Перекладає з німецької і китайської. Член Полтавської Спілки літераторів. 

Фото без описуБожко Людмила Федорівна (народилася 21 серпня 1941 р.) — українська співачка (колоратурне сопрано). Заслужена артистка УРСР (1968). Народна артисткак України (1981). Професор Львівської національної музичної академії ім. Миколи Лисенка. 

Фото без опису                              З 1959 р. по 1960р. - директор школи  Мягков І.А.

Фото без опису                          Педагогічний колектив та випускники 1959-60 н.р.

Фото без опису

                              Школа в 1960 р.

У 1960 році,  відповідно до Постанови Ради Міністрів СРСР за № 1115 від  24 жовтня 1960 р., усі працівники школи переведені у підпорядкування Міністерства освіти УРСР. Під керівництвом Мягкова І.А. в школі запроваджено виробниче навчання. У школі працювали вчителі - інструктори столярної і токарної справи, кулінарії та крою і шиття.

Із срібною медаллю  школу закінчив: Леонович Л.Б.

Фото без опису                                        Директор школи Антонець А.Е. ( 1960-1975 р.р.)

У 1962 році школу було перейменовано в Гребінківську середню загальноосвітню трудову політехнічну школу з виробничим навчанням № 4. За ініціативи Антонця  А.Е. та при його безпосередньому сприянні відбулося будівництво пришкільних і господарських приміщень, майстерень, гаража для автомобіля. 

Фото без опису

                               Школа. 1962 р.

                      Фото без опису                             Господарські приміщення

На пришкільній території також розміщувалися навчально-дослідні ділянки.  Учні займалися вирощуванням сільськогосподарських культур, доглядали за квітниками. Вагомий вклад цього директора і у зміцнення матеріально-технічної бази навчального закладу. У школі було 8 класних кімнат, 2 класи-кабінети, кабінет біології, спортивна зала, бібліотека, деревообробна та металообробна  майстерні.  Інших допоміжних кімнат не було. У школі працювали поряд з іншими гуртками  драматичний та танцювальний. Педагогічний колектив відвідував різні виставки, музеї.

Фото без опису

1961р. Танцювальний колектив «Бульба»

На той час педагогічний колектив налічував  31 особу.

Фото без опису

                                1965 р.Учитель історії Говор Р.І., ст.піонервожата Линовицька Н.І.

Школа працювала повністю в дві зміни. В другу зміну навчалося 50 % всіх учнів.

Фото без опису                                  Педагогічний колектив із старшокласниками

Фото без опису    70-і роки. Урок історії проводить Говор Р.І. Учні зліва на право: Зінченко, Федоненко, Міхно, Боровський, Петровський.

Фото без опису1974 р.День Перемоги. На фото учителі Говор Р.І., Полтавець Г.І., Кондрашова Г.А., Антонець А.Е., Юрченко Л.А., Кравченко Л.В., Шадрина В.І., Фундова Л.О.

За діяльності Антонця А.Е. в школі запроваджується самоврядування та самообслуговування, що підвищило освітній рівень. Школа бере активну участь у житті міста, району, області. Діяльність педколективу та учнів відзначена численними грамотами та  дипломами.

За час роботи Антонця А.Е. із золотою медаллю школу закінчили:             

1961-62р. Маслак Т.В., 1963-64р. Москаленко В.В.,1965-66р. Задорожня В.М., Прудникова В.О., 1967-68р. Кошель Л.О., 1972-1973р. Іванова Т.І.,    1973-1974р. Филипенко Н.В.   Із срібною медаллю школу закінчили: 1964-65р.  Карабан В.І.,  1965-66р.  Миронович Т.К., Россихіна Т.М.,  1967-68р. Назаренко Л.С.

 Із 1975 по 1985 роки  навчальним закладом керувала Раковська О. Д.

Фото без опису

                     Раковська Олена Дмитрівна

При Раковській О.Д. з 1-го по 8-й клас були дві паралелі. В 9-й клас ішов відбір. Приймалися кращі учні, здібні до навчання, з високими моральними якостями. 80-85% випускників вступали до вищих навчальних закладів. Особливо популярними на той час були військові училища.

Вирувало шкільне життя. Безкінечні зустрічі, збори, наради…

Фото без опису

                          80-і роки. Раковська О.Д., Говор Р.І.

Фото без опису                          80-і роки. Будні школи на перерві. Учителі:  Говор Р. І., Метельський О.К., Петрусенко А.Ф., Головань В.П.

Фото без опису                       Уроки крою та шиття у дівчат. У 80-х р.учитель  трудового навчання Бондаренко(Смирнова) Л.П.

Фото без опису                           1983 р.Останній дзвоник.

Фото без опису1984 р. Районна газета «Серп і молот». Учителям району Мініній А.Г. та Говор Р.І. присвоєно педагогічне звання «Старший учитель» 

Фото без опису                          Такий вигляд мала школа до 1985 року.

 У 1985році при Раковській О.Д. розпочинається головна добудова школи: прибудовують нове двоповерхове крило («нова»школа).  За час роботи Раковської О.Д. школа веде активну участь у житті міста, району, області.  

 Із золотою медаллю школу закінчили: 1981-82р. Ярмоленко О.М., 1982-83р. Ходарева Л.Ю., Шубіна А.В., 1983-84р. Фундова Л.Л., 1984-85р. Линовицька І.І.

З 1985 по 1992р. – директор школи Фундова Л.О.

Фото без опису                              Фундова Лідія Олексіївна

При Фундовій Л.О. завершується добудова школи,  і школа набуває сучасного вигляду. В школі з’являється 12 нових аудиторій для навчання, простора їдальня та спортивна зала, медпункт, внутрішні туалети, роздягальня та підвальні приміщення.

«Мій дім – моя фортеця»( Завершилася добудова школи).

Фото без опису                                   Вигляд школи з висоти пташиного польоту.1986 р.

 З 1986 року школа перейшла на навчання в одну зміну.

 15-16 травня 1987р. учитель історії Говор Р.І.  взяла участь у V з’їзді вчителів України. Нагороджена Почесною Грамотою Президії Верховної Ради УРСР.

Фото без опису                                  Учасники з’їзду

У школі працював учителем музики Сумцов Б.С. Борис Семенович – поет. Друкувався у районних та обласних газетах: "Гребінчин край", "Комсомолець Полтавщини", "Зоря Полтавщини", в журналі "Хлібороб України".

Фото без опису

                                                                                              Розучування нової пісні.                                                        Сумцов Б.С. є автором гімну «Гребінківщина». Вдячні нащадки закарбували слова пісні на стіні в приміщенні школи.

Фото без опису

                                   «В краю, де квітує Полтавська земля

                                      І Оржиця стрічкою вється…»

Фото без опису 

 1990 р. Фотографія учителя російської мови та літератури Гуняги (Мірошніченко) В.В. 

 на обкладинці журналу «Радянська жінка»

З 1985 по1992р. із золотою медаллю школу закінчили: 1988-89 р. Головань С.В.,  Мокроусова Н.Ю., Скитський С.О., Юзупкіна О.Є., 1989-90 р. Ковтун Л.В., Христенко Р.В., 1990-91 р. Головань П.В., 1991-92р. Мелащенко Н.С., Сніжко П.Г.

Із срібною медаллю школу закінчили: 1986-87р. Гуренко М. О., 1988-89р. Пушенко Н.М., 1991-92р. Ковтун Л.В., Шиян Ю.В., Орлова І.С.

1992-1998р. – директор школи Головань В.І.

Фото без опису

                         Головань Віталій Іванович

У 1992році здійснюється добудова майстерні для юнаків.
 

Фото без опису Фото без опису

Зовнішній вигляд майстерні

Внутрішній вигляд майстерні

Фото без опису                        Педагогічний колектив школи

Фото без опису                       А говорять, що в освіті тільки жінки

З 1992 по 1998р. із золотою медаллю школу закінчили: 1992-93р. Бусло А.М., 1993-94р. Копаниця І.М, Пастернак І.В., 1994-95р. Дикий В.В., Їжаков В.О., Корж Н.О., 1995-96р. Петрусенко Р.А., Прохоров С.А.. Сухонос С.Г., 1996-97р. Васильєва В.В., Кузьменко Н.І., Томіна О.В., Хімченко М.О., 1997-98р.Белінський С.Ю.. Корнієнко А.В.,Охріменко Ю.О.

Із срібною медаллю школу закінчили: 1994-95р. Маліченко М.І., Шатохіна Л.Ф., 1996-97р. Олейник Р.О., 1997-98р.Нерознак Л.М., Соловей О.О.

З 1998 по 2011 рік школу очолювала Фундова Л.О.

Фото без опису                               Педагогічний колектив школи

 У 1999 році  назву школи змінено на Гребінківську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. № 4.

Фото без опису

                                  Насадження квітників навколо школи під керівництвом Фундової Л.О.

     «В тім твоя велич, Гребінко, і сила,

 Що не одне покоління зростила

Вірних і щирих душею людей,

 Захисників справедливих ідей»

                               А. Скитська

Фото без опису

Випускники  школи Карпець Н. та   Захарченко П. удостоєні честі підняти державний прапор України

З 1998 по 2011рік із золотою медаллю школу закінчили: 1998-99р. Клименко Н.О., Литвиненко Ю.В., Могила Л.В., Охотник О.Ю., Селезень О., Тертичко А.О., Хазов В.А., Хандогій Т.Ю.1999-2000р. Данько О.О., Дикий Є.В.,  Жукотанська М.В., Кощій Л.Г., Левченко Ю.С., Петрсенко М.А., Солодкий О.В., Строменко О.В., Чепур С.А., 2000-01р. Карпович М.С.,  Обруч Ю.П., Протас І.О.,Сніжко Т.Г., Прохорова Т.А., 2001-02р.Белінська І.Ю., Деркач М.В., Литвинова Г.Б., Савченко О.С., Ставицький Д.А.,    2002-03р.Гугля О.М., Боднар М.В.,Корнієнко А.В., Снітко Р.Ю., Стромець А.М.,    2003-04р. Ічанська М.С., Карпович Ю.С., Обелець В.В., Петрусенко Б.А., Хатьонка Ю.С., Солодкий Є.В.

Фото без опису

                         Гордість школи

2004-05р. Кохно І.Д., Кохно Д.О., Кириченко О.М., Мусієнко А.О., Обелець Ю.М., Отченко А.О.,Савенко Ю.А.,Тищенко М.С., Христенко Л.В., Шевченко С.М., 2005-06р.Дюжова О.А., Ковтун Ю.А., Кутова Н.Ю., Мовчан О.В., Нікітіна Є.В., Педенко Д.В., Правдін-Велігоцький Д.О., Соловей О.О., Соловей Ю.О., Ткаченко О.В., Шеруділо Т.М.,2006-07р.Гавриленко М.Б., Бондаренко А.С., Вербняк О.В., Забузова К.В., Кулікова Д.А., Даценко М.М., Задорожній Р.Ю., Корнєва Я.І., Козуб А.В., Мінченко О.С., Панімаш В.С., Севрюгіна К.В., Ткаленко М.С., Фойт Р.С., Хатенко К.А., Яременко І.О., 2007-08р.Запорожченко І.В., Будюк А.А., Бут О.П., Голик Д.М.,Гусак Я.А., Карпець Н.С., Мартинова Є.Г., Правдицька Я.Ю., Сердюк С.С, Степура Ю.А., Ступак І.В., Ткаченко О.В., Ющенко К.С., 2008-09р.Обруч Т.П., Сошин В.Ю.,2009-10р.Бортницька М.Ю., Вихор С.А., Воронов І.К., Запорожець А.В., Козорог Г.В., Кривошея Ю.В., Линовицький І.О.,Науменко О.С., Шаповал С.В.,Ященко В.Л., 2010-11р. Даценко М.М., Денисенко А.Ю., Котельнікова Н.О., Макогон Є.О., Осінна А.М.                                                                 

 Із срібною медаллю школу закінчили:1998-99р. Мущенко О.В., Сергачьов А.І., Федоренко Є.О., 2000-01р.Бесараб Г.М., Ніколаєнко І.С., 2002-03р. Бібік Т.А., Кохановська А.В., Сачава І.В., 2003-04р.Бондаренко К.С.. Бондаренко О.В., Бортницький Б.Ю., Дупенко Ю.І., Коршак В.В., Несен М.О., Ставицька О.А., Шаповал А.В.,2004-05р. Котляревська К.О.,Овчаренко К.А., Пономаренко Л.П., Стариков С.М., Федорова Д.О., 2005-06р. Маліщук Є.Л.,2006-07р.ЮщенкоВ.С., ОбелецьЮ.В., 2007-228р.Шеруділо Ю.М., 2008-09р. Гриценко А.О., Нежива К.С., Нечипоренко А.В., Пашковський О.І.,Самойлова А.В., Сергієнко А.В., Христенко Т.В., 2009-10р. Кича К.В., Шеруділо Ю.М., 2010-11р.Дзюбак А.В., Попович М.С., Пуя М.В., Стромець І.О., Христенко А.О., Цапенко В.В.

Фото без описуСліпак Максим Петрович народився в м. Гребінка 18 січня 1983 року. 
Вихованець середньої школи №4 та Гребінківської музичної школи. Сліпак Максим Петрович -  кобзар, артист капели бандуристів, член спілки  кобзарів України, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів кобзарського мистецтва. Активний учасник  всеукраїнських організацій: «Доля», «Спілка української молоді», «Молода просвіта».
 Лейтенант-хорунжий всеукраїнської організації «Всеукраїнське козацьке військо». 
 Нагороди: Лауреат всеукраїнських конкурсів і фестивалів кобзарського мистецтва.

Учні школи тісно співпрацюють із шефами – Пасажирським вагонним депо. Працівники залізниці проводять профорієнтаційну роботу, лекції з ТБ. Учні здійснюють екскурсії на підприємство, виступають з концертами.

 

Фото без опису                     З випускниками 11-х кл. Бондаренко Н.В., Кохно Л.С., Фундова Л.О., Яременко В.Р., Карпець Н.В.

З 2011р.по 2013р. - директор школи  Крутій Ю. В.

Фото без опису                              Крутій Юрій Володимирович

 За час роботи Крутія Ю.В. у школі відкрилися  2 класи з інклюзивною освітою. Учні школи – активні учасники інтелектуальних мовно-літературних та математичних конкурсів.

Фото без опису

                  Учитель початкових класів Мельниченко Л. М.

Учні школи – призери  районного конкурсу «Сокіл» («Джура»).

Фото без опису

Заступник директора з виховної роботи Карпець Н.В. та учитель математики Божко С.С. з командою школярів

Школа взяла активну участь у підготовці до відзначення 200 річниці з дня народження славетного земляка, чиє ім’я носить місто, Є.П.Гребінки. Учні школи під керівництвом учителів трудового навчання Смирнової Л.П. та Бей О.С. підготували тематичну виставку, присвячену ювілейній даті.

          Фото без опису

                 Крутій Ю.В. біля стенду учнівських робіт    

Фото без опису                                   Кубок отримує учитель фізичного виховання Солодкий В.Г. 

Із золотою медаллю школу закінчили: 2011-12р. Бородінова Ю., Мельниченко А.,Савенко С.2012-2013р. Литвиненко А.В.

Із срібною  медаллю школу закінчили:Даниленко В.Ю.,Лазоренко О.В., Маркусь А.С.

Із  17 квітня 2013 року педагогічний колектив очолює Кохно Л. С.

Фото без опису                           Кохно Лариса Степанівна

Фото без опису                           Педагогічний колектив школи

За діяльності директора школи Кохно Л.С. змінюється зовнішній і внутрішній вигляд школи. За підтримки батьків, спонсорів, голови Полтавської обласної ради Ворони П.В., голови Полтавської обласної ради Біленького О., голови Гребінківської РДА Роспопова В.В., голови Гребінківської районної ради Зінченка В.М., голови Гребінківської ОТГ Колісніченка В.І.,замісника міського голови Волошина В.А., депутата Верховної Ради Богдана Р.Д., депутата районної ради Бондаренко Н.В.,начальника комунального господарства Бунька О.М., батьків Вихора А.В., Шкурка О.В., Комара А., та випускників школи минулих років Запорожця А.В., Кохна Д.А., Борозни О.,голів батьківської Ради Орлової Л.І., Божко С.С. Барабаша Р.М. (у різні роки) замінено покрівлю на основній будівлі, на майстерні для юнаків, на спортивній залі. Відбулася 100% заміна вікон. Зроблено капітальний ремонт туалету для юнаків, актової зали, підлоги у бібліотеці, виконано ремонтні роботи у спортивній залі, навчальних кабінетах, частково оновлена зала їдальні (умивальники, питтєві крани), встановлені сучасні підвісні стелі, частково огороджено подвір’я парканом. Заміна доріжок. Установлено спортивний комплекс. Усі кабінети забезпечені комп’ютерною технікою:100% комп’ютерами, частково проекторами, телевізорами, мультимедійними дошками та іншим. В актовій залі та частково в кабінетах замінені меблі, дошки. Кожного року технічний персонал на чолі з завгоспом школи Дичук Л.В. здійснює поточний ремонт школи. Усі шкільні приміщення знаходяться під одним дахом:  26 навчальних кабінетів, велика спортивна зала з двома роздягальнями, загальна роздягальня у підвальному приміщенні на 500 чоловік, тир для проведення уроків захисту Вітчизни, актова зала   зі сценою на два виходи, їдальня з гарячим харчуванням на 120 посадкових місць, 2 майстерні та 3 внутрішні туалети.

   2013-14 р.  Відповідно до державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус» директору школи Кохно Л.С. головою Гребінківської РДА Піснею В.О. було вручено Сертифікат на отримання шкільного автобуса.

Фото без описуЗроблено капітальний ремонт туалету для юнаків, ремонт коридору-тамбуру.

Фото без опису

2014-15р. Перекрито дах,замінені двері, навіс над дверима

Так було... Так стало
Фото без опису Фото без опису

 

Створено кабінет інклюзивної освіти.

Фото без опису

                              Практичний психолог Крутій Т.І. проводить навчання  

2015-16р.

За ініціативи педагога-організатора Малашти О.О. маленька комірчина перетворилася у затишний кабінет.

Фото без опису

Замінено підлогу у бібліотеці, умивальники у їдальні  та фонтанчики з водою для пиття.

Так було... Так стало
Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

2016-17р. Проведено капітальний ремонт актової зали.

За ініціативи депутата районної ради Бондаренко Н.В. школа сьогодні нараховує більше 80 комп’ютерів.

Замінено вікна у спортивній залі, їдальні.

Так було... Так стало
Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

 

2017-18р. Частково огороджено територію. 100% замінених вікон. 86 вікон вставлено за ініціативи депутата Верховної Ради Богдана Р.Д.

Фото без опису

2018-19р. Заміна меблів, класних дощок, придбання телевізорів, проекторів, інтерактивних дощок та ін.

Так було... Так стало
Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

 

На спортивному майданчику, встановленому за ініціативи міського голови Колісніченка В.І.,спортом займаються і діти, і дорослі.

Фото без опису

Учителі фізичного виховання Кравченко В.М. та Солодкий В.Г. продовжують славну традицію Метельського О.К. (нині покійного) – вчителя фізичного виховання, пам’яті якого проводиться щорічний Всеукраїнський гандбольний турнір. Кількість отриманих грамот, дипломів і кубків говорить про високу результативність у роботі вчителів.

Фото без опису

Із золотою медаллю школу закінчили: 2013-14р. Бурдейко А.С., Отченко В.О.,Толочка К.О., Яременко Ю.С.,Ященко А.Л.,2014015р.Черненко Є.О., Костянецька В.Ф., 2015-16р.Костяна І.Ю.,2016-17р.Фай В.О., 2017-18р.Язловецький Д.Я.

Із срібною  медаллю школу закінчили:2013-14р.Шпитальна К.М.

02.01.2018р.Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст№4 Гребінківської районної ради Полтавської області перейменована на Гребінківську ЗОШ І-ІІІ ст№4 Гребінківської міської ради Полтавської області .

09.09.2018р. Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст№4 Гребінківської міської ради Полтавської області перейменована на Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст№4 Гребінківської міської ради Полтавської області .

Опорний заклад поєднує у своїй структурі, крім ЗОШ №4, ще три філії: філію Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст.№1, філію Гребінківська ЗОШ І-ІІст.№2, Мар’янівську ЗОШ І-ІІ ст. ім. Є.П.Гребінки.

У даний час у школі здійснює свою трудову діяльність колектив із 44 вчителів. З них – 43 з вищою освітою. Серед них 35- «спеціаліст вищої категорії», 2 -«І категорії», 2 – «другої категорії», 5 – «спеціаліст».

Два педагоги мають звання «учитель – методист»,  «старший учитель»-20

Учителі школи  - активні учасники освітянського життя Гребінківської ОТГ та області.

Сьогодні хочеться низько вклонитися перед усіма педагогічними працівниками, хто довгий час віддавав свої сили нелегкій праці вчителя, передавав свої знання і досвід прийдешнім поколінням. Згадуємо тих, кого вже давно немає, чиї обличчя дивляться на нас з пожовтілих світлин…А нині працюючим зичимо здоров’я, терпіння і бажання виростити і навчити ще не одне покоління.

 

Літ.: ДАПО. – Фонд Р. – 2003 . – Оп. 1. – Спр.15. Річний статистичний звіт по школах за  1953-1954 н.р., 19 арк.; Архів Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст.. №4; Припутень О.І. Євген Павлович Гребінка і Гребінківщина. – Полтава ТОВ «АСМІ». – 2011.; Інюточкіна К.Сліди на споришевій паморозі. – Гребінчин  край. – 2015р. - 27 серпня; особисті фотоархіви вчителя історії Говор Р.І., директора Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Кохно Л.С., вчителя музичного мистецтва Богуш Т.М., спогади директора школи Голованя В.І., вчителя трудового навчання Смирнової Л.П.,  довідкова інформація групи вчителів: історії Терещенко О.М., зарубіжної літератури Соловей В.М., шкільного бібліотекаря Кагамлик В.М.

 

Директор Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4         Кохно Л.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід для адміністратора