Відділ освіти Виконавчого Комітету Гребінківської міської ради

Новини

ОБДАРОВАНІ ДІТИ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

Дата створення: 09:31 01.06.2020

1 червня 2020 року у приміщенні Міського будинку культури відбулося нагородження учнів-переможців та призерів III (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, учнів-переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, переможців та призерів II (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук України, учнів — переможців та призерів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів (обласний етап) з базових дисциплін, учнів-переможців та призерів Міжнародних, Всеукраїнських конкурсів, фестивалів, експедицій, акцій, виставок-конкурсів та спортивних змагань.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє

Дата створення: 09:29 01.06.2020

Щороку в перший день літа ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.

Вітання зі святом Останнього дзвоника

Дата створення: 18:30 29.05.2020

Дорогі учні та випускники!

Національна дитяча гаряча лінія надає консультації

Дата створення: 09:32 28.05.2020

З 2013 року працює єдина в Україні Національна дитяча гаряча лінія. Ось уже сім років діти мають можливість анонімно і конфіденційно отримати підтримку і пораду, а дорослі – проконсультуватися з психологами, юристами та соціальними працівниками щодо випадків порушення прав дитини.

Засідання оперативного штабу з оздоровлення та відпочинку дітей

Дата створення: 13:47 21.05.2020

21 травня 2020 року в залі засідань Гребінківської міської ради відбулося засідання оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей громади.

Відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Дата створення: 16:46 28.04.2020

28 квітня 2020 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня, на якому були проатестовані педагогічні працівники закладів освіти Гребінківської міської ради. З них 6 керівників (1 директор закладу загальної середньої освіти, 2 завідувачі філій, 2 заступники завідувачів філій, 1 директор закладу дошкільної освіти), 3 вихователі ЗДО,  22 вчителі, 3 методисти методичного кабінету відділу освіти.

Рекомендації МОЗ України по запобіганню поширення COVID-19

Дата створення: 09:24 17.04.2020

З метою зменшення ризику поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2, Міністерством охорони здоров’я України були розроблені «Рекомендації для підприємств та роботодавців для запобігання поширенню COVID-19» та  «Рекомендації для осіб, з підозрою або COVID-19, які перебувають вдома у самоізоляції».  

Віта Ковальська очолила Департамент освіти та науки Полтавської ОДА

Дата створення: 11:49 03.04.2020

   Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов підписав розпорядження про призначення на посаду директора Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації. За результатами конкурсу ним стала Віта Володимирівна Ковальська.

МОЗ України закликає залишатися вдома під час карантину

Дата створення: 15:02 23.03.2020

Ситуація з загрозою коронавірусом SARS-CoV-2 виявилася набагато складнішою ніж думала більшість з нас, поки з цим не зіткнулися самі. Не панікуйте, будьте людьми і з всією відповідальністю віднесіться до серйозності цієї ситуації, не ускладнюйте роботу медикам! Молоді особи та діти мають безсимптомний або малосимптомний перебіг, проте саме вони найчастіше переносять інфекцію на осіб з групи ризику:

Індивідуальна освітня траєкторія в сучасній школі

Дата створення: 11:44 13.03.2020

12 березня 2020 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського відбулося засідання спеціальної дослідницької групи "Індивідуальна освітня траєкторія в сучасній школі". Метою засідання було ознайомлення педагогів з теоретичними основами, алгоритмом і темами діяльності спеціальної дослідницької групи, розвитком професійних компетентностей в рамках формування індивідуальної освітньої траєкторії в сучасній школі. До спеціальної дослідницької групи включено і начальника відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради Лесю Миколаївну Радченко, яка представляє інтереси Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади.