A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Виконавчого Комітету Гребінківської міської ради

Новини

 https://youtu.be/L3JJ0lYPfT0

Нова українська школа: відповідаємо на виклики

  За такою Типовою програмою підвищення кваліфікації педагогічних працівників, обсягом 60 год (2 кред. ЄКТС), було проведено навчання для 19-ти вчителів початкових класів ЗЗСО Гребінківської громади. В період з 13 квітня по 28 квітня поточного року педагоги опрацювали теми «Формульне оцінювання навчальних досягнень учнів», «Реалізація діяльнісного підходу на другому циклі початкової освіти», «Використання цифрових технологій та технологій дистанційного навчання», «Організація освітнього процесу в умовах інклюзивного навчання». В ході навчання педагоги опрацювали алгоритм створення тестів у Google формі, техніки оцінювання та зворотного зв’язку, застосунки асинхронного та синхронного навчання, ділилися досвідом впровадження інтерактивних вправ на уроках, виконували тести з теми інклюзивної освіти, за таксономією Бенджаміна Блума створювали практичні вправи різні за навчальними цілями і складностями. 

13:18 28.04.2023

ОБЕРЕЖНО КЛІЩІ!!!

    З приходом теплих сонячних днів настає сезон активності кліщів. Ці невеличкі створіння можуть переносити збудників небезпечних захворювань. Потепління викликало активізацію кліщів. Ці небезпечні комахи переносять інфекції, наприклад енцефаліт і хвороба Лайма. Хвороба вражає нервову і серцево-судинну системи, суглоби і опорно-руховий апарат і може привести до інвалідності.

15:46 12.04.2023

Безпека на дорозі-це безпека життя

    Життя людини має найбільшу цінність, а вже коли мова йде про дітей - то й потогів. Безпека наших дітей на дорозі, особливо у темний період доби, є досить важливою. Даним питанням опікуються не лише батьки та вчителі. Сьогодні для першачків Гребінківської громади було проведено акцію "Стань помітним на дорозі". Активну участь у проведенні взяв депутат Полтавської обласної ради від політичної партії "Довіра" Стасовський Василь. Завдячуючи голові Полтавської обласної ради Біленькому Олександру та депутату Верховної Ради України Кулінічу Олегу, учні перших класів отримали брелки із світловідбиваючими елементами, що зроблять наших дітей помітними на дорозі.

11:37 15.12.2022

Вхід для адміністратора