A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Виконавчого Комітету Гребінківської міської ради

Новини

 

 

День пам'яті жертв голодоморів

      В рамках відзначення  Дня пам'яті жертв голодоморів  в закладах загальної середньої освіти  Гребінківської міської ради проведено  інформаційно – просвітницькі заходи,  уроки - практикуми, на яких учні виготовили свічки пам’яті, квіти – незабудки та ангелочки, організовано та проведено тематичні уроки пам’яті, бесіди, відео-уроки «І запалали свічки пам’яті та скорботи», «Голодомор на Полтавщині», «Були колись страшні часи», «З присвятою замордованим голодом…»,«Жнива скорботи», «Кривава ціна українського хліба 20-30-х років ХХ століття», оформлено тематичні виставки історичної, художньої та документальної літератури  за темами: «Минуле стукає в наші серця», "Україна пам’ятає".

14:44 26.11.2021

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Відповідно до наказу  відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради №135 від 20.10.2021 « Про  проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів  у 2021-2022 навчальному році»  13-14 листопада та 20- 21 листопада 2021 року відбувся ІІ етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, інформатики, історії, географії, астрономії, трудового навчання, німецької мови, інформаційних технологій та математики.

16:48 22.11.2021

Знання збережуть життя

Для поліпшення якості освітнього процесу з питань особистої безпеки, вироблення у дітей умінь і навичок щодо захисту свого життя і здоров’я  з 15 по 19 листопада 2021 року  в закладі дошкільної освіти «Веселка» пройшов День цивільного захисту та Тиждень безпеки дитини за тематичним планом «Бережемо себе, діти». В усіх вікових групах були проведені різні форми роботи з дітьми: тематичні заняття, читання творів, художньої літератури та її обговорення, дидактичні ігри, а також художньо-продуктивна діяльність.  Посіяні зерна знань, умінь і навичок обов’язково знадобляться нашим вихованцям  у майбутньому.

15:49 19.11.2021

Щедра Осінь завітала – малят безпеки всіх навчала

На завершення осіннього Тижня безпеки життєдіяльності у старших групах закладу дошкільної освіти  «Веселка» пройшла осіння розвага «Щоб не трапилось біди – сам до лісу не ходи».  Авторська розробка музичного керівника Радченко Наталії Миколаївни, створена за ідеєю казки Варі Варенікової «Гриб -велетень». Авторська розробка  є продовженням проєкту  «Твоя, моя і наша казка». Яскраві осінні барви об’єднали  старших вихованців, які співали, танцювали, грали на різних музичних інструментах,  розважалися, із задоволенням переглядали ляльковий театр та закріплювали правила безпечної поведінки в лісі. Завітала до вихованців і сама винуватиця свята – красуня Осінь, яка пригостила малят щедрими осінніми дарами.

15:34 19.11.2021

УВАГА!!!

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради повідомляє, що приватне підприємство ПП "СЕВ-СЕРВІС 2000", з яким було укладено договір від 22.01.2021 року № 22/01/21 щодо закупівлі дерев'яного палива (паливні гранули (пелети) з деревини), відмовляється від виконання зазначеного договору, РУДКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ переходить на дистанційну форму навчання з 11.11.2021 року.

09:45 10.11.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора