Відділ освіти Виконавчого Комітету Гребінківської міської ради

Новини

 

 

Зимові розваги для дошкільнят

Дата створення: 22:23 21.01.2021

        Для маленьких вихованців закладу дошкільної освіти "Дюймовочка" с.Майорщина Гребінківської міської ради нарешті настала довгоочікувана зимова пора!  Люблять її малюки  не лише за красу пейзажів, а за безліч зимових  розваг. Саме тому вихователі закладу організували свято «Зимові розваги» за участю Снігової баби. Діти із захопленням будували снігові споруди, метали сніжки, каталися на санчатах.   

Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Дата створення: 15:21 19.01.2021

     Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України — урядова відзнака, яка надається з метою відзначення вагомих досягнень молоді в різних сферах суспільного життя, заохочення її до активної участі у громадському житті, реалізації державної молодіжної політики.

Новорічна казка для вихованців ЗДО "Дюймовочка"

Дата створення: 14:37 15.01.2021

    В закладі дошкільної освіти "Дюймовочка" Гребінківської міської ради 14 січня відбулося святкування Старого новоро року, на якому маленькі вихованці щедрували, танцювали, розповідали вірші та приймали участь у новорічних розвагах.  

Зимові забави – на радість малечі

Дата створення: 16:40 14.01.2021

      Настав благословенний час відродження духовної культури українського народу. Залучення до української народної спадщини вчить дітей поважати і шанувати народні традиції, культуру українського народу, сприяє національно-патріотичному вихованню. Колядки та щедрівки повертаються до нас.

З Новим роком!

Дата створення: 16:33 30.12.2020

 

Поповнення матеріально-технічної бази закладів освіти громади

Дата створення: 15:57 30.12.2020

     Продовжується робота по матеріально-технічному забезпеченню закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської громади.

Подарунки від міського голови

Дата створення: 09:38 29.12.2020

   За ініціативи міського голови Віталія Колісніченка до новорічних свят 424 вихованці закладів дошкільної освіти громади отримали солодкі новорічні подарунки.

Навчання через гру

Дата створення: 09:27 29.12.2020

      В цьому навчальному році, як і два роки поспіль, першокласники закладів освіти Гребінківської міської ради отримали безкоштовні набори LEGO Play Box та LEGO «Шість цеглинок», які напередодні було доставлено з м. Полтави за сприянням Гребінківської міської ради. Завдяки Концепції НУШ та впровадженню LEGO наші учні стають активними учасниками процесу, які мають змогу висловлювати власну думку.

Святкувати нам вже час, з Новим Роком, друзі, вас!

Дата створення: 16:42 23.12.2020

       Офіційний Новий рік вже за декілька днів постукає у двері кожної оселі, а ось для маленьких мешканців закладу дошкільної освіти «Веселка» настав довгоочікуваний час - чарівних свят та подарунків. 22 грудня,  в молодших  групах та старшій групі «В» пройшли Новорічні ранки, кожний був по-своєму унікальний та неповторний.        Святковий настрій відчувався на кожному кроці: від дивовижно прикрашеної ялинки до дійств, які відбувалися на чарівному святі. Новорічне свято в садочку – це маса позитивних емоцій, особливо коли ролі грають малюки. Вони щирі, ведуть себе невимушено та природно, розказують віршики, весело співають пісні і старанно виконують новорічні таночки. Казкові герої новорічних ранків, ролі яких виконали працівники дитсадка Похил М.Г., Койло Н.В., Артамонова М.В. повели дітей в дивовижний світ новорічних чудес і сюрпризів,  веселих хороводів, запальних таночків, завзятих  ігор. Кульмінацією свята стало сяяння вогників на новорічній ялинці та вручення  солодких подарунків.