A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

Курсова перепідготовка педагогічних працівників

Підвищення кваліфікації через участь у семінарах, практикумах, тренінгах, майстер-класах

ПЛАН-ГРАФІК КУРСІВ на І півріччя 2020 року скачати

ПЛАН-ГРАФІК КУРСІВ на 2019 рік скачати

Відповідно до Порядку, затвердженого Наказом МОН  №535 від 30.04.2014, педагогічні працівники проходять підвищення кваліфікації у закладах післядипломної освіти, вищих навчальних закладах, навчально-методичних (науково-методичних) центрах (кабінетах) професійно-технічної освіти, на підприємствах, в організаціях, а також на базі професійно-технічних навчальних закладів на засадах вільного вибору форм навчання, програм і навчальних закладів.

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників здійснюється не рідше одного разу на 5 років і є обов’язковою умовою чергової атестації.

На період навчання за педагогічними працівниками зберігається середня заробітна плата відповідно до вимог чинного законодавства України.

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників здійснюється за такими видами:

  • довгострокове підвищення кваліфікації – від 72 до 216 навчальних годин;
  • короткострокове підвищення кваліфікації (семінари, майстер-класи, семінари-практикуми, семінари-тренінги, авторські школи, тренінги, вебінари, «круглі столи» тощо) – до 72 навчальних годин;
  • стажування.

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників здійснюється за денною, вечірньою, очно-заочною, індивідуальною та дистанційною формами навчання. 

Прохання до всіх педагогічних працівників, які будуть проходити курси підвищення кваліфікації при Полтавському ОІППО імені М.В. Остроградського, за два тижні до початку курсів  заповнити анкету, що розміщена на головній сторінці ПОІППО в колонці справа - «Цікавить Ваша думка».

 

Вхід для адміністратора