A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

Мамо, ти найкраща з усіх мам у світі!

Дата: 05.03.2021 08:55
Кількість переглядів: 187

Мама! Найдорожче слово в світі
Де б не був ти, що б ти не робив.
Назавжди вона твій шлях освітить
Ніжним серцем відданим тобі!

      У двері вже постукала весна, принісши з собою перше весняне свято, свято ніжності, чарівності й краси. Весна і мати — вони так схожі між собою, бо обидві дають життя: весна — землі, а мати — дитині.

          Міжнародний жіночий день - 8 березня святкують вдома, на роботі, у школі.  Не є винятком і дитячі садочки Гребінківської міської територіальної громади. Мабуть,  святкові ранки в садочках найдушевніше з усіх можливих свят. Безпосередня малеча  готується до свята заздалегідь, вивчаючи віршики, пісеньки, намагаючись чемно поводитись, щоб таким чином привітати дорогих мам і бабусь з чудовим жіночим святом.

        Приєднуючись до дитячих привітань від імені відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради хочеться сказати всім вихователям, вчителям та працівникам закладів освіти велике спасибі, що  прививаєте нашим дітям віру в те, що материнська любов - одна з найбільших святинь.

        Нехай вислів «Мамо, ти найкраща з усіх мам у світі» завжди буде для нас найкоштовнішим подарунком до будь-якого свята!« повернутися

Вхід для адміністратора