Відділ освіти Виконавчого Комітету Гребінківської міської ради

Стартував ІІ етап учнівських олімпіад

2 листопада 2019 року розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Вже традиційно школярі, змагаючись в особистій першості, виявляють таланти, нестандартні підходи до розв’язання творчих завдань і вміння застосовувати набуті знання.

На базі Гребінківської гімназії 2 листопада 2019 року відбулися олімпіади  з географії та німецької мови. За рішенням фахових журі визначено переможців та призерів. Ними стали:

Географія

8 клас

І місце – Калина Євгенія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ященко С.П.)

ІІ місце – Джувага Ольга, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ( вч. Карпович С.П.)

ІІІ місце – Степаненко Катерина, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ященко С.П.)

ІІІ місце – Жила Роман, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ( вч. Карпович С.П.)

9 клас

ІІ місце – Єфремова Анастасія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ( вч. Карпович С.П.)

ІІІ місце – Катруш Яна,  учениця Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІІ місце – Дригант Валерія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

10 клас

І місце – Лісняк Дмитро, учень Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІ місце – Пилипенко Марина, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ( вч. Карпович С.П.)

ІІІ місце – Коваленко Тетяна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

11 клас

І місце – Розанов Олександр, учень Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІ місце – Пунько Таїсія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ященко С.П.)

 

Німецька мова:

8 клас

І місце – Прогрущенко Аліна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Гавриленко А.О.)

9 клас

ІІ місце – Сальник Марина, учениця Гребінківської гімназії (вч. Ющенко О.Г.)

11 клас

І місце – Робота Вікторія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Гавриленко А.О.)

***

3 листопада на базі Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбувся ІІ (районний) етап олімпіади з астрономії та ІІ (міський) етап олімпіади з зарубіжної літератури. Переможцями та призерами стали:

Астрономія:

11 клас

ІІІ місце – Розанов Олександр, учень Гребінківської гімназії (вч. Вовкодав А. А.)

Зарубіжна література:

7 клас

ІІ місце – Граб Єлізавєта, учениця Гребінківської гімназії (вч. Глібовець В.В.)

               Сойнов Дмитро, учень Гребінківської гімназії (вч. Глібовець В.В.)

ІІІ місце – Лисенко Анастасія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Фойт С.М.)

8 клас

І місце – Міснікевич Ірина, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1 Опорного закладу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч. Таран Л.В.)

ІІ місце – Охріменко Марія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Фойт С.М.)

ІІІ місце – Гарнаженко Вікторія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Фойт С.М.)

9 клас

І місце – Дригант Валерія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Глібовець В.В.)

ІІ місце – Кейбал Анастасія, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1 Опорного закладу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч. Таран Л.В.)

ІІІ місце – Єфремова Анастасія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Фойт С.М.)

10 клас

І місце – Богославець Оксана, учениця Гребінківської гімназії (вч. Глібовець В.В.)

ІІІ місце – Лісняк Дмитро, учень Гребінківської гімназії (вч. Шаповал Л.І.)         

11 клас

І місце – Солдатенкова Жанна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Глібовець В.В.)

ІІ місце – Гебеш Еліна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Глібовець В.В.)

ІІІ місце – Сторчак Єва, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Фойт С.М.)

Щиро вітаємо переможців, батьків та учителів!
Бажаємо нових успіхів, творчих досягнень та задоволення від отриманих результатів!



« повернутися до списку новин