A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

Оздоровлення дітей і підлітків в Гребінківській громаді

Дата: 27.06.2019 10:14
Кількість переглядів: 139

   Оздоровлення дітей у літній період – складова частина роботи Гребінківської міської ради, тому перед посадовцями стоїть важлива мета – створити умови для безпечного забезпечення оздоровлення, збереження життя дітей та подальшого формування їхньої життєвої компетентності. Як дорослі чекають відпусток, так і діти потребують якісного та повного літнього відпочинку після завершення навчального року.

   Гребінківською  міською  радою розроблено план заходів  з організації відпочинку та  оздоровлення дітей та підлітків шкільного віку громади влітку 2019 року, а саме:  затверджена мережа пришкільних таборів з денним перебуванням,  створено комісію з перевірки стану готовності до роботи  таборів відпочинку, передбачено кошти на безкоштовне медичне обстеження для педагогічного та обслуговуючого персоналу, підвіз дітей та екскурсії.

       У пришкільних  таборах з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради відпочивало 475 дітей протягом табірної зміни, яка тривала чотирнадцяти робочих днів:  Гребінківська гімназія «Веселка» - 125 дітей; Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 «Веселка»  - 125 дітей; філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів № 1 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 «Веселка» - 65 дітей; філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів № 2 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 «Городище» - 75 дітей; філія Мар? янівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім.Є.П.Гребінки Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 «Веселий гайок» - 35 дітей; Слободо - Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів «Капітошка» - 50 дітей.

    Особлива увага під час оздоровлення та відпочинку дітей була приділена дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Протягом червня 2019 року оздоровчими послугами охоплено 6 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, 9 дітей з інвалідністю,  81 дитина з багатодітних та малозабезпечених сімей, 28 дітей постраждалих від аварії на ЧАЕС, 42 дітей, осіб, визнаних учасниками бойових дій.

     До таборів, позашкільних закладів, які були залучені до проведення культурно-масових та спортивних заходів, та у зворотньому напрямку, дітей підвозили безкоштовно шкільними автобусами.

    В цьому році, як і в минулому, за сприяння міського голови Колісніченка Віталія Івановича кожному загону пришкільних таборів було подаровано по одній безкоштовній екскурсії.

   На проведення оздоровчої кампанії влітку 2019 року передбачено коштів з бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади  на суму 549,8  тис.грн.  На харчування у пришкільних  таборах  було передбачено 249,8 тис.грн., що дало можливість забезпечити всіх дітей безкоштовним гарячим харчуванням без батьківської доплати із розрахунку 42 грн. 60 коп. на одну дитину.

    На придбання  путівок до заміських таборів для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки  передбачено 300,0 тис.грн.

    За кошти бюджету Гребінківської міської  об’єднаної територіальної громади  відділом освіти виконавчого комітету  протягом червня до  ДЗОВ «Чайка»  Кременчуцького району направлено 26 дітей громади,  які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

    В позаміських дитячих закладах оздоровлення та відпочинку в Полтавській області та за її межами протягом 2019 року оздоровилося 15 дітей громади (ДЗОВ «Молода гвардія», «Артек»,  «Крилатий», «Ювілейний», «Лісовий»).

     Літня оздоровча кампанія  2019 року триває…« повернутися

Вхід для адміністратора