Відділ освіти Виконавчого Комітету Гребінківської міської ради

Учнівські олімпіади завершено

30 листопада 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, української мови та літератури. Учні  закладів загальної середньої освіти громади показали такі результати:

Українська мова та література

7 клас

І місце – Гоч Анна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Клименко Т. І.)

ІІ місце – Варєнікова Варвара, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т. П.)

ІІІ місце – Князєв Артемій, учень  Гребінківської гімназії  (вч.Калина Т. П.)

ІІІ місце – Літвякова Анастасія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т. П.)

8 клас

І місце – Міснікевич Ірина, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1 (вч. Кузьменко Л. С.)

ІІ місце – Прогрущенко Аліна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Наталенко О. А.)

ІІ місце – Калина Євгенія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Лях Т. П.)

ІІІ місце – Бровар Марія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Щербак В. О.)

9 клас

І місце – Дригант Валерія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т. П.)

ІІ місце – Гаращенко Євгенія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т. П.)

ІІ місце – Куцевол Діана, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Соловей В. М.)

ІІ місце – Кейбал Анастасія, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1 (вч. Таран Л. В.)

ІІІ місце – Загірна Анастасія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Щербак В. О.)

ІІІ місце – Катруш Яна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т. П.)

10 клас

І місце – Пилипенко Марина, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Соловей В. М.)

ІІ місце – Шпурик Тетяна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Ільчук А. І.)

ІІІ місце – Малишенко Наталія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч.Соловей В. М.)

ІІІ місце – Коваленко Тетяна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т. П.)

11 клас

І місце – Гебеш Еліна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Устіловська Т. О.)

ІІ місце – Сторчак Єва, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Ільчук А. І.)

***

Хімія

7 клас

І місце – Савченко Віктор, учень Гребінківської гімназії (вч. Шевченко С.О.)

ІІ місце – Цеброва Анастасія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Шевченко С.О.)

8 клас

І місце –  Михайліченко Ілля, учень Гребінківської гімназії (вч. Циганенко М.М.)

ІІІ місце – Коваль Богдан, учень Гребінківської гімназії (вч. Циганенко М.М.)

9 клас

ІІІ місце – Батрак Юлія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Чухно В.М.)

10 клас

ІІІ місце – Лях Євгеній, учень Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Циганенко М.М.)

11 клас

ІІ місце – Бондарчук Вадим, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Чухно В.М.)

ІІІ місце – Корж Марія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Шевченко С.О.)

Бажаємо подальших успіхів усім учасникам олімпіад, а переможцям – гідно представити нашу громаду в обласному етапі!

 



« повернутися до списку новин