Відділ освіти Виконавчого Комітету Гребінківської міської ради

Учнівські олімпіади тривають

23 та 24 листопада 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, інформаційних технологій та фізики. Учні  закладів загальної середньої освіти громади показали такі результати:

Інформаційні технології

8 клас

І місце – Бровар Марія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Степанець П. А.)

ІІ місце – Писанка Ярина, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1 (вч. Комар П. Г.)

ІІІ місце – Жолобецький Антон, учень  Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Ічанська О. Б.)

9 клас

І місце –  Латиш Іван, учень Гребінківської гімназії (вч. Степанець П. А.)

ІІ місце – Тютюнник Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Степанець П. А.)

11 клас

ІІ місце – Мельник Максим, учень  Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Ічанська О. Б.)

***

Фізика

7 клас

ІІ місце – Радченко Ілля, учень Гребінківської гімназії (вч. Носов О. М.)

ІІІ місце – Варєнікова Варвара, учениця Гребінківської гімназії (вч. Носов О. М.)

ІІІ місце – Лонкаревич Платон, учень філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 (вч. Бондаренко В. О.)

8 клас

І місце –  Шевченко Данило, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Олійник Н. В.)

ІІ місце – Міснікевич Ірина, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1 (вч. Лещенко Л. І.)

ІІІ місце – Шурандо Артем, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Олійник Н. В.)

***

Історія

8 клас

ІІ місце – Степаненко Катерина, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ стуепнів (вч. Ярощук К. О. )

ІІІ місце – Гелеверь Денис, учень  Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Лимар І. Г.)

9 клас

ІІІ місце – Пісня Софія, учениця  Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Терещенко О. М.)

10 клас

І місце – Пилипенко Марина, учениця  Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Терещенко О. М. )

ІІ місце – Богославець Оксана, учениця  Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н. М.)

ІІІ місце – Лісняк Дмитро, учень  Гребінківської гімназії (вч.. Глібовець Н. М.)

11 клас

І місце – Солдатенкова Жанна, учениця  Гребінківської гімназії (вч. Зінченко Л. М.)

ІІ місце – Гебеш Еліна,  учениця  Гребінківської гімназії (вч. Зінченко Л. М.)

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу олімпіад та бажаємо подальших успіхів!



« повернутися до списку новин