Відділ освіти Виконавчого Комітету Гребінківської міської ради

Тривають олімпіади з навчальних предметів

 16 та 17 листопада 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, інформатики, екології та трудового навчання. Учні  закладів загальної середньої освіти громади отримали такі результати:

Правознавство

9 клас

ІІ місце – Желага Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)

ІІІ місце – Пісня Софія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Терещенко О.М.)

10 клас

ІІ місце –  Богославець Оксана, учениця Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)

ІІІ місце – Большун Анна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)

11 клас

І місце – Розанов Олександр, учень Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)

ІІ місце – Солдатенкова Жанна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Зінченко Л.М.)

***

Інформатика

11 клас

І місце – Єремічук Руслан, учень  Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Ічанська О. Б.)

ІІ місце – Северин Олександр, учень  Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Ічанська О. Б.)

***

Екологія

11 клас

І місце – Розанов Олександр, учень Гребінківської гімназії (вч. Гапон Л. О.)

***

Трудове навчання (дівчата)

8 клас

І місце – Шмиголь Анна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Смирнова Л. П.)

ІІ місце – Коркішко Дар’я, учениця  Гребінківської гімназії (вч. Кривенко Н. С.)

ІІІ місце – Полушкіна Марія, учениця  Гребінківської гімназії (вч. Кривенко Н. С.)

ІІІ місце – Ставицька Анастасія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Смирнова Л. П.)

9 клас

І місце – Катруш Яна, учениця  Гребінківської гімназії (вч. Кривенко Н. С. )

ІІ місце – Рябокінь Єлизавета, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Смирнова Л. П.)

ІІІ місце – Сальник Марина,  учениця  Гребінківської гімназії (вч. Кривенко Н. С. )

ІІІ місце – Трофименко Христина, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  (вч. Калина Т. В.)

10 клас

І місце – Калайтан Лілія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Кривенко Н. С.)

11 клас

І місце – Куліш Валентина, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Смирнова Л. П.)

ІІ місце – Середа Світлана, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Смирнова Л. П.)

ІІІ місце – Огородня Дарина, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Смирнова Л. П.)

Трудове навчання (хлопці)

8 клас

І місце – Малинка Владислав,  учень  Гребінківської гімназії (вч. Голик М. І.)

ІІ місце – Коваль Богдан,  учень  Гребінківської гімназії (вч. Голик М. І.)

ІІІ місце – Шевченко Данило, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Петрусенко А. Ф.)

9 клас

І місце – Желага Максим,  учень  Гребінківської гімназії (вч.Голик М. І.)

ІІ місце – Гугля Владислав, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч.Петрусенко А. Ф.)

10 клас

ІІ місце – Назаренко Платон, учень Гребінківської гімназії (вч. Голик М. І.)

11 клас

І місце – Рябченко Олександр, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4  (вч. Петрусенко А. Ф.)



« повернутися до списку новин