Відділ освіти Виконавчого Комітету Гребінківської міської ради

Результати конкурсу імені Тараса Шевченка

23 листопада 2019 року на базі Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 відбувся ІІ (районний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

 

 Цей конкурс проводиться вже десять років поспіль з метою вшанування творчого доробку Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, розвитку її здібностей, виховання шанобливого ставлення до мови і традицій українського народу, підвищення рівня мовленнєвої культури.

Цьогоріч, як завжди, учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти нашої громади взяли активну участь у ювілейному Шевченківському конкурсі й отримали такі результати: 

5 клас

І місце – Чаплигіна Світлана, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Опорного закладу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Гребінківської міської ради (вч. Мельник В.В.)

ІІ місце – Перепелиця Олександра, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради (вч. Шаповал Л.І.)

ІІІ місце – Собакар Анна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Гребінківської міської ради (вч. Ільчук А.І.)

6 клас

І місце – Симоненко Таміла, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Гребінківської міської ради (вч. Малашта О.О.)

ІІ місце – Крамаренко Анастасія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Гребінківської міської ради (вч. Малашта О.О.)

ІІІ місце – Трохименко Дмитро, учень Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради (вч. Шаповал Л.І.)

ІІІ місце – Мерненко Таїсія, учениця філії Мар’янівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2 Опорного закладу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Гребінківської міської ради (вч. Фаєнко Т. С.)

7 клас

І місце – Варєнікова Варвара, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради (вч. Калина Т.П.)

ІІ місце – Граб Єлізавєта, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради (вч. Калина Т.П.)

ІІ місце –Комар Вікторія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Гребінківської міської ради (вч. Клименко Т.І.)

ІІІ місце – Князєв Артемій, учень Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради (вч. Калина Т.П.)

8 клас

І місце – Охріменко Марія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Гребінківської міської ради (вч. Ільчук А.І.)

ІІ місце – Калина Євгенія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гребінківської міської ради (вч. Лях Т.П.)

ІІІ місце – Прогрущенко Аліна, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради (вч. Наталенко О.А.)

ІІІ місце – Гарнаженко Вікторія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Гребінківської міської ради (вч. Ільчук А.І.)

9 клас

І місце – Куцевол Діана, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Гребінківської  міської ради (вч. Соловей В.М.)

ІІ місце – Симоненко Діана, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Гребінківської  міської ради (вч. Кохно Л.С.)

ІІ місце –Катруш Яна, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради (вч. Калина Т.П.)

ІІ місце –Загірна Анастасія, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради (вч. Щербак В.О.)

ІІІ місце – Гаращенко Євгенія, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради (вч. Калина Т.П.)

ІІІ місце – Дригант Валерія, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради (вч. Калина Т.П.)

10 клас

ІІІ місце – Дроздова Анна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Гребінківської міської ради (вч. Соловей В.М.)

ІІІ місце – Зінченко Анна, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гребінківської міської ради (вч. Лях Т.П.)

11 клас

ІІ місце – Сторчак Єва, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Гребінківської  міської ради (вч. Ільчук А.І.)

ІІІ місце – Хатьонка Валентина, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради (вч. Устіловська Т.О.)

ІІІ місце – Бондарчук Вадим, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Гребінківської  міської ради (вч. Клименко Т.І.)

Бажаємо всім переможцям, призерам та учасникам конкурсу творчого натхнення, розуміння глибини і краси художнього слова, задоволення від власних оригінальних знахідок. Успіхів вам, майбутні літератори, журналісти, громадські діячі, успішні фахівці своєї справи! 



« повернутися до списку новин