Відділ освіти Виконавчого Комітету Гребінківської міської ради

Тривають учнівські олімпіади

   9-10 листопада 2019 року учні закладів загальної середньої освіти нашої  громади стали учасниками  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, економіки, математики і англійської мови та отримали такі результати:

Біологія 

8 клас

І місце – Коваль Богдан,  учень  Гребінківської гімназії (вч. Шевченко С. О.)

ІІ місце – Коркішко Дар’я, учениця  Гребінківської гімназії (вч. Шевченко С. О.)

ІІІ місце – Калина Євгенія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Ященко С. П. )

9 клас

І місце –Дригант Валерія,  учениця  Гребінківської гімназії (вч. Шевченко С. О.)

ІІІ місце – Комар Єлизавета, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Отченко С. О.)

ІІІ місце – Могульова Христина, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  (вч. Ященко С. П.)

10 клас

ІІ місце – Богославець Оксана, учениця Гребінківської гімназії (вч. Гапон Л. О.)

ІІІ місце – Малишенко Наталія,  учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Отченко С. О.)

11 клас

І місце – Розанов Олександр, учень Гребінківської гімназії (вч. Гапон Л. О.)

***

Економіка

9 клас

І місце – Гаращенко Євгенія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІ місце – Катруш Яна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІІ місце – Малихіна Христина, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

10 клас

І місце – Логвиненко Мілана, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІ місце – Бордумака Богдан, учень Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІІ місце – Бедров Олексій, учень Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

11 клас

І місце – Солдатенкова Жанна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІІ місце – Носар Катерина, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

***

Англійська мова 

8 клас

І місце – Джувага Ольга, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч. Щербак І.С.)

ІІІ місце – Прогрущенко Аліна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Гавриленко А.О.)

9 клас

І місце – Куцевол Діана, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч. Головко С.С.)

ІІІ місце – Дригант Валерія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Ющенко О.Г.)

10 клас

І місце – Татіщева Олександра, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч. Кузьменко Г.Г.)

ІІ місце - Шестопал Анастасія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч. Кузьменко Г.Г.)

ІІІ місце – Чумарний Станіслав, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч. Трохименко Н.М.)        

11 клас

І місце – Корнієнко Олександра, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч. Щербак І.С.)

ІІ місце – Єремічук Рустан, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч. Щербак І.С.)

ІІІ місце – Солдатенкова Жанна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Гавриленко А.О.)

***

Математика

3 клас (міський етап)

І місце – Ігнатенко Дмитро, учень Гребінківської гімназії (вч. Денисенко Ю. П.)

ІІ місце – Сердюк Валерія,  учениця Гребінківської гімназії (вч. Богомаз Л. І.)

ІІІ місце – Мельник Вероніка, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №2  (вч. Іванченко О. А.)

ІІІ місце – Дзекунов Тимур, учень Гребінківської гімназії (вч. Денисенко Ю. П.)

4 клас (міський етап)

І місце –Гоч Ольга, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ( вч. Правдицька Л. В.)

І місце –Пріма Дар’я, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ( вч. Правдицька Л. В.)

ІІ місце – Тупікін Владислав,  учень Гребінківської гімназії (вч.  Мороз Л. М.)

ІІІ місце – Смєла Поліна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Пікуль Л. В.)

ІІІ місце – Притуляк Артем, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ( вч. Шапошник С. В.)

5 клас (міський етап)

І місце – Іванов Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Дем’яненко Л. І.)

ІІ місце – Перепелиця Олександра,  учениця Гребінківської гімназії (вч. Дем’яненко Л. І.)

ІІІ місце – Добреля Владислав, учень  Гребінківської гімназії (вч. Дем’яненко Л. І.)

6 клас

І місце – Мельник Дмитро, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ( вч. Крутій Ю. В.)

І місце – Бардов Артем,  учень Гребінківської гімназії (вч. Гацула Н. П.)

ІІ місце – Божченко Марина, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ( вч. Линовицька Н. І.)

ІІІ місце – Солодко Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Петрусенко О. П.)

ІІІ місце – Ласкава Кіра, учениця Гребінківської гімназії (вч. Петрусенко О. П.)

7 клас

І місце – Колотюк Денис, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ( вч. Добреля Т. С.)

ІІ місце – Дячина Ангеліна,  учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №2 (вч. Бондаренко О. М.)

ІІ місце – Корнєв Олексій, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ( вч. Добреля Т. С.)

8 клас

І місце – Міснікевич Ірина,  учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №1 (вч. Ставицька Л. Д.)

ІІ місце – Жолобецький Антон, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ( вч. Божко С. С.)

ІІІ місце – Коваль Богдан, учень  Гребінківської гімназії (вч. Гацула Н. П.)

9 клас

ІІ місце – Желага Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Дем’яненко Л. І.)

10 клас

І місце – Богославець Оксана, учениця Гребінківської гімназії (вч. Петрусенко О. П.)

ІІ місце – Калайтан Лілія, учениця Гребінківської гімназії  (вч. Петрусенко О. П.)

 

 

 

 

 

 

 



« повернутися до списку новин