Відділ освіти Виконавчого Комітету Гребінківської міської ради

Результати конкурсу імені Петра Яцика

16 листопада 2019 року на базі Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбувся ІІ (районний) етап XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 

Перший Міжнародний конкурс знавців української мови відбувся 9 листопада 1999 року. Його започаткувало Міністерство освіти України з ініціативи Ліги українських меценатів та Освітньої фундації імені Петра Яцика. Конкурс має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. Щорічно учасниками змагань стають школярі, студенти і курсанти з понад 20 країн світу.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь учні 3-11 класів із закладів загальної середньої освіти Гребінківської ОТГ.

Переможцями та призерами ІІ етапу конкурсу стали такі учні:

3 клас

І місце – Олійник Валерія, учениця Гребінківської гімназії  (вч. Богомаз Л. І.)

ІІ місце – Затинайко Анна, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Іванюта Л. В.)

ІІ місце – Супрун Софія, учениця Гребінківської гімназії  (вч. Денисенко Ю. П.)

ІІІ місце – Петренко Богдан, учень філії  Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1  (вч. Юрченко І. В.)

ІІІ місце – Григор’єва Валерія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Хатенко Т. Ф.)

4 клас

І місце – Пріма Дар’я, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Правдицька Л. В.)

ІІ місце – Ремезов Назар, учень  Гребінківської гімназії (вч. Мороз Л. М. )

ІІІ місце – Таран Михайло, учень Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Мороз А. А.)

5 клас

І місце – Нестеренко Олена, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Ільчук А. І.)

ІІ місце – Чаплигіна Світлана, учениця філії  Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №2  (вч. Мельник В. В.)

ІІ місце – Шпідько Вікторія, учениця філії  Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1  (вч. Кузьменко Л. С.)

ІІІ місце – Добреля Владислав, учень Гребінківської гімназії  (вч. Чайка С. І. )

ІІІ місце – Шевчук Ростислав, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Фойт С. М.)

ІІІ місце – Перепелиця Олександра, учениця Гребінківської гімназії  (вч. Шаповал Л. І.)

6 клас

І місце – Крамаренко Анастасія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Малашта О. О.)

ІІ місце – Симоненко Таміла, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Соловей В. М.)

ІІ місце – Ковриженко Катерина, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Клименко Т. І.)

ІІ місце – Ласкава Кіра, учениця Гребінківської гімназії  (вч. Щербак В. О.)

ІІІ місце – Орос Майя, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Соловей В. М.)

7 клас

І місце – Варєнікова Варвара, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т. П.)

ІІ місце – Сойнов Дмитро, учень Гребінківської гімназії  (вч. Устіловська Т. О.)

ІІ місце – Граб Єлізавєта, учениця Гребінківської гімназії  (вч. Калина Т. П.)

ІІІ місце – Бондаренко Крістіна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Клименко Т. І.)

ІІІ місце – Терещенко Анастасія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Макота І. І.)

ІІІ місце – Літвякова Анастасія, учениця Гребінківської гімназії  (вч. Калина Т. П.)

 

8 клас

І місце – Охріменко Марія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Ільчук А. І.)

ІІ місце – Калина Євгенія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Лях Т. П.)

ІІ місце – Міснікевич Ірина, учениця філії  Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1  (вч. Кузьменко Л. С.)

ІІІ місце – Торгонська Діана, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Лях Т. П.)

 

9 клас

І місце – Куцевол Діана, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Соловей В. М.)

ІІ місце – Кейбал Анастасія, учениця філії  Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1  (вч. Таран Л. В.)

ІІ місце – Дробжева Анна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Соловей В. М.)

ІІІ місце – Симоненко Діана, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Кохно Л. С.)

ІІІ місце – Дражевська Катерина, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Кохно Л. С.)

 

10 клас

І місце – Саган Дар’я, учениця Гребінківської гімназії  (вч. Калина Т. П.)

ІІ місце – Чумарний Станіслав, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Ільчук А. І.)

ІІІ місце – Пилипенко Марина, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Соловей В. М.)

ІІІ місце – Шпурик Тетяна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Ільчук А. І.)

11 клас

ІІ місце – Козлова Діана, учениця Гребінківської гімназії  (вч. Устіловська Т. О.)

ІІ місце – Шурандо Анна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Ільчук А. І.)

ІІ місце – Сторчак Єва, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Ільчук А. І.)

ІІІ місце – Бондарчук Вадим, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч.Клименко Т. І.)

ІІІ місце – Хатьонка Валентина, учениця Гребінківської гімназії  (вч. Устіловська Т. О.)

ІІІ місце – Коваленко Тетяна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч.Клименко Т. І.)

Бажаємо переможцям подальших успіхів в обласному етапі конкурсу!



« повернутися до списку новин