A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

Цикл тренінгів для педагогічних працівників завершено

Дата: 21.05.2019 11:47
Кількість переглядів: 147

Професія педагога – творча. Чим вищою є креативність та професіоналізм вчителя, тим більше шансів для всебічного розвитку учнів.

Різноманітні численні дослідження вказують на необхідність постійно вивчати щось нове для того, щоб збільшити свій творчий потенціал. «Якщо ви банкір, навчіться танцювати чечітку. Якщо ви няня, займіться курсом міфології.»
Психологи вважають, що іноді знайомий світ відокремлений від світу незнайомого майже умовним кордоном. Тому подолати цей кордон вдається лише тим, хто постійно розсуває його межі, пізнаючи щось нове.

Педагогічні працівники закладів освіти Гребінківської ОТГ стали активними учасниками тренінгів, які провели методисти Комар П. Г. та Назаренко М. С. Заняття тривали з квітня по травень й охопили загалом 85 учителів і вихователів.  

Третій цикл тренінгів, який тривав з 7 по 20 травня,  передбачав роботу з програмою Power Point. Учасники навчань ознайомилися з вимогами до створення комп’ютерних презентацій відповідно до принципів композиції, колористики та ергономіки; розглянули приклади готових презентацій, відмітивши їхні недоліки та позитивні сторони;  проаналізували приклад інтерактивної презентації, мета якої – організувати кращу співпрацю вчителя та учнів на уроці; під час виконання практичних завдань навчилися створювати презентації, використовуючи різноманітні можливості редактора.

Сподіваємось, що навички, отримані на тренінгах, стануть у нагоді всім педагогічним працівникам, зроблять цікавішими та різноманітнішими уроки, що сприятиме покращенню рівня знань в учнів!« повернутися

Вхід для адміністратора