A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

Участь у конкурсі "Панацея молода"

Дата: 22.04.2019 11:55
Кількість переглядів: 131

За ініціативи Харківського національного фармацевтичного університету, за підтримки Міністерства освіти і науки України та Всеукраїнського творчого об’єднання «Соняшник» у 2018 році було започатковано конкурс для талановитої учнівської молоді. Його головна мета – популяризація науки та підтримка юних науковців. Переможці конкурсу «Панацея молода» отримують грошову Нагороду.

Цього року для участі в першому (заочному) етапі конкурсу було надіслано 112 молодіжних наукових праць, які були опрацьовані та прорецензовані спеціалістами Конкурсної комісії, затвердженої згідно Положення про Нагороду, у відповідних до напрямку робіт галузях. Зокрема, було отримано: в номінації «Біологія» 22 роботи; в номінації «Біотехнологія» 8 робіт, в номінації «Здоров’я людини» 40 робіт; в номінації «Хімія» 16 робіт; в номінації «Екологія» 26  робіт.

До участі в другому (очному) етапі конкурсу було відібрано 20 наукових робіт, що отримали найвищий бал згідно до критеріїв оцінювання, встановлених Положенням про Нагороду. Наукове дослідження учениці 9-Б класу Гребінківської гімназії Саган Дар’ї (науковий керівник Циганенко М.М.) теж потрапило до двадцятки найкращих. Гімназистка взяла участь у заочному етапі цього престижного конкурсу у номінації «Здоров’я людини». 11 квітня 2019 р. у НФаУ відбувся очний тур конкурсу на присудження Нагороди для обдарованої молоді та юнацтва «Панацея молода». Гімназистка гідно презентувала свою роботу на конференції. За підготовку цікавої роботи та активну участь Саган Д. та науковий керівник Циганенко М.М. нагороджені подяками та сертифікатами,а також цінною науковою літературою. Вітаємо ученицю та її наставника і віримо у нові здобутки на ниві навчання та науки.« повернутися

Вхід для адміністратора