A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

Огляд готовності закладів освіти Гребінківської міської ради до нового навчального року

Дата: 25.08.2021 12:03
Кількість переглядів: 255

     З 17 по 19 серпня 2021 року проведено огляд готовності закладів освіти Гребінківської міської ради до нового навчального року. Оскільки цей навчальний рік продовжується в умовах адаптивного карантину, увага комісії була зосереджена не лише на оснащенні навчальних кабінетів, а й на створенні безпечного освітнього середовища.

  Результати огляду закладів освіти показали належний санітарний стан територій, ігрових та спортивних споруд, інших надвірних будівель. Було проведено капітальні та поточні ремонти їдалень, класних та ігрових кімнат,  прогулянкових майданчиків та коридорів із запровадженням нових дизайнерських рішень, поповнена  матеріально-технічна база, створено умови для дотримання особистої гігієни учнями, вихованцями та працівниками. Також наявні всі необхідні антисептики, засоби дезинфекції та індивідуального захисту.

    Значну фінансову  підтримку отримали заклади Гребінківської міської ради у здійсненні капітальних та поточних ремонтів приміщень від міського голови Колісніченка В.І. та депутатського корпусу.  Спільними зусиллями із батьками було зроблено велику роботу по створенню належних і комфортних умов для перебування дітей у закладах освіти громади.

      Дякуємо всім причетним до підготовки закладів освіти до початку нового  2021/2022 навчального року.

 « повернутися

Вхід для адміністратора