A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

Електронна реєстрація до 1 класу 2021-2022 навчального року

Дата: 06.04.2021 13:47
Кількість переглядів: 272

       Прийом документів для зарахування дітей до перших класів на 2021/2022 н.р. здійснюється шляхом «Електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти»..

   Увага! На час проведення карантину рекомендовано звертатись до закладу освіти і з'ясувати про можливість підтвердження заяви віддалено. Після створення заяви обов'язково зателефонуйте, або отримайте відповідь електронною поштою. Контактні дані школи можна переглянути на її сторінці з порталів SCHOOL.ISUO.ORG або ISUO.ORG.

 

НАГАДУЄМО! Через карантин школи можуть приймати документи для зарахування у перший клас онлайн або переносити термін їхнього прийому залежно від карантину.

На порталі ІСУО розроблений сервіс для зарахування до першого класу - «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти».

Інструкція для закладів освіти
Інструкція для батьків

Загальний алгоритм прийому до школи:

1. Подати до школи заяву від одного з батьків (подається особисто з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком згідно з додатком 1.

2. До заяви додаються:

  • свідоцтво про народження дитини;
  • медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду») до закладу освіти;
  • документ, що підтверджує право на першочергове зарахування дитини (за наявності);
  • висновок про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації для зарахування дитини в інклюзивний чи спеціальний клас (за наявності і бажання батьків).

 3. Діти, чиї батьки або один з їх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають одного чи обох документів із зазначеного переліку, зараховуються до закладу освіти без подання зазначених в п.2 документів.

         Крім того, заяви про зарахування та зазначені документи, до 31 травня можуть бути подані до інших закладів освіти (без обмеження їх кількості) для зарахування на вільні місця.

4. Усі батьки, які хочуть скористатися правом вибору школи не за територією обслуговування, надають зазначені документи в обраний заклад і дитина буде зарахована, за наявності вільних місць або згідно з Порядком проведення жеребкування для зарахування дітей до закладу освіти на вільні місця. 

Жеребкування проводиться у період з 05 по 10 червня. Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня на вільні місця.

5. Зарахування дітей на навчання здійснюється згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

       Дізнатися, закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти Гребінківської міської ради, можна на сайті відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради за посиланням: ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ або на сайтах шкіл.

Роз'яснення МОНУ щодо зарахування дитини до школи.

Додаткові роз'яснення МОН щодо процедури зарахування: https://mon.gov.ua/ua/news/poryadok-zarahuvannya-u-1-j-klas-u-2018-roci-vidpovidi-na-najposhirenishi-zapitannya

 


« повернутися

Вхід для адміністратора