A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

Увага! Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 22.10.2020 14:03
Кількість переглядів: 177

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників

  Центру професійного розвитку педагогічних працівників

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради (далі – Центр)  оголошує конкурс на посади консультантів та практичного психолога Центру (вул. Є. Гребінки, будинок 13, м. Гребінка, Гребінківський район Полтавська область).

Умови оплати праці: посадовий оклад консультантів та практичного психолога Центру відповідають 14 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються доплати праці та надбавки, матеріальна допомого на оздоровлення, грошова винагорода за сумлінну працю та інші заохочувальні та компенсаційні витрати згідно із чинним законодавством.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

    Посади педагогічних працівників  Центру можуть обіймати особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, організаторські здібності, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які подаються на конкурс:

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше п’яти років на день їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- заяву про присутність близьких родичів у складі конкурсної комісії.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Конкурсний відбір переможців конкурсу здійснюється за результатами:

    перевірки знання законодавства України у галузі освіти , зокрема, Законів України «Про повну загальну середню освіту», «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», інших нормативно-правових актів у сфері освіти.

Документи подаються особисто претендентами до конкурсної комісії на адресу: вул. Є. Гребінки, 13, м. Гребінка, Гребінківський район, Полтавська область (відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради, ЦПРПП ГМР).

Термін подання документів: з дня оприлюднення оголошення до 17 години 20.11.2020 року.

Дата і місце проведення конкурсу буде повідомлено претендентам додатково після прийняття відповідного рішення конкурсної комісії. Контактна особа – директор ЦПРПП ГМР Олійник Н.В. тел.  (05359)91-6-04). Умови проведення конкурсу за посиланням .


« повернутися

Вхід для адміністратора