Відділ освіти Виконавчого Комітету Гребінківської міської ради

Змагання з легкоатлетичного кросу

   02 жовтня 2019 року проходили  другі змагання Гімназіади з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат 2002-2004, 2005-2006, 2007-2008 років народження закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади.

   У бігу на 500 м серед  юнаків 2007-2008 р.н.:

 І місце виборов Мирончук Артем (філія Мар’янівська ЗОШ І-ІІ ст.);

ІІ місце - Куваєв Микита (Гребінківська гімназія);

ІІІ місце – Левченко Артем (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

 

   Серед дівчат 2007-2008 р.н.:

І місце – Велика Юлія (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4);

ІІ місце – Тарасенко Анастасія (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4);

ІІІ місце – Цимбал Дарія (Гребінківська гімназія).

 

   У бігу на 1000 м серед юнаків 2005-2006 р.н.:

І місце – Завадський Костянтин (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4;)

ІІ місце – Шевченко Данило (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4;

ІІІ місце – Великий Дмитро (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4).

 

   Серед дівчат 2005-2006 р.н.:

І місце – Андрущенко Альона (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІ місце – Кравченко Єлизавета (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце – Вінічук Тетяна (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

 

   У бігу на 1000 м. серед юнаків та дівчат 2002-2004 р.н.:

І місце – Бердега Роман (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4);

ІІ місце – Ємець Сергій (Гребінківська гімназія;

ІІІ місце – Закревський Олександр (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4).

 І місце – Лещенко Катерина(Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІ місце – Зінченко Тетяна (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце – Баранівська Вікторія (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4).

    У загальнокомандному заліку:

І місце - Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4;

ІІ місце - Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Гребінківська гімназія.



« повернутися до списку новин