A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

Крокуємо у майбутнє

Дата: 19.07.2019 14:30
Кількість переглядів: 143

«Дитина – це ніжний паросток, який стане могутнім деревом. Саме тому й дитинство вимагає до себе особливої уваги» (В. Сухомлинський).

Діти є повноцінними людьми, унікальними у своїй індивідуальності, великими наслідувачами, захопленими дослідниками. Навколо них потрібно моделювати спеціальне середовище, в якому вони живуть і вчаться, розвиваються і отримують досвід. І якщо ми це зерня посадимо у благодатний ґрунт, будемо поливати та підживлювати любов’ю, розумінням, його буде оточувати ніжне проміння батьків, педагогів, тоді наша зернина дасть щедрі сходи.

Тому особлива увага у дитячих садках приділяється конструюванню і наповнюваності середовища, в якому відбувається навчання і саморозвиток творчої особистості дошкільника.

Так, у закладі дошкільної освіти «Веселка» міста Гребінка (директор Скитська А.О.) за сприяння й підтримки міського голови Колісніченка В.І. з березня 2018 року реконструйовано чотири діючі групи та відкрито одну нову на 30 місць. Світлі просторі кімнати, наповнені сучасними меблями, новим обладнанням для пізнавальної та дослідницької діяльності, різноманітні ігрові осередки, спортивний інвентар для творчої активності дошкільників.

В майбутньому планується продовжити цю традицію по створенню сприятливих умов для розвитку здібностей і творчого потенціалу дітей і в інших закладах дошкільної освіти Гребінківської ОТГ.

 « повернутися

Вхід для адміністратора