A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

Увага! Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 01.09.2020 15:01
Кількість переглядів: 115

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради» (далі – Центр) (вул. Є. Гребінки, будинок 13, м. Гребінка, Гребінківський район Полтавська область).

Умови оплати праці: посадовий оклад директора Центру відповідає 15 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються доплати праці та надбавки, матеріальна допомого на оздоровлення, грошова винагорода за сумлінну працю та інші заохочувальні та компенсаційні витрати згідно із чинним законодавством.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

  • посаду директора Центру може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, організаторські здібності, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які подаються на конкурс:

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

 - автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше п’яти років на день їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

 - заяву про присутність близьких родичів у складі конкурсної комісії.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

  • перевірки знання законодавства України у галузі освіти , зокрема, Законів України «Про повну загальну середню освіту», «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», інших нормативно-правових актів у сфері освіти.

Документи подаються особисто претендентами до конкурсної комісії на адресу: вул. Є. Гребінки, 13, м. Гребінка, Гребінківський район, Полтавська область (відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради).

Термін подання документів: з дня оприлюднення оголошення до 17 години 01.10.2020 року.

Дата і місце проведення конкурсу буде повідомлено претендентам додатково після прийняття відповідного рішення конкурсної комісії. Контактна особа – Кудрик О.П., головний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради, секретар комісії, тел. (05359)91-6-04. Умови проведення конкурсу за посиланням .


« повернутися

Вхід для адміністратора