A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

Проектна діяльність в ЗДО

Дата: 04.04.2019 15:08
Кількість переглядів: 193

В наш стрімкий час інноваційних технологій держава поставила перед освітніми установами досить ясне і важливе завдання: підготувати якомога активнішу і допитливішу молодь. В навчальних програмах прописані основні вимоги, яким повинен відповідати випускник дитячого садка.

Щоб дитина виросла дійсно допитливою і прагнула одержувати нові знання сама, а не з примусу, надзвичайно важливо, щоб у процесі її виховання активно використовувалася проектна діяльність.

Саме проекти здатні пов'язати не дуже веселий освітній процес з реальними подіями, які час від часу відбуваються в житті дитини, і можуть зацікавити навіть самого непосидючого малюка. Крім того, саме проектна діяльність в ЗДО дозволяє перетворити будь-який колектив в згуртовану команду, члени якої зможуть спільно працювати над вирішенням  найскладніших завдань. В таких умовах кожна дитина може відчути себе потрібною, зацікавленою у виконанні важливого завдання.

Відповідно до плану роботи методичного кабінету виконавчого комітету Гребінківської міської ради 4 квітня 2019 року на базі закладу дошкільної освіти «Веселка» м.Гребінка відбувся захист проектів, підготовлених вихователями разом зі своїми вихованцями:

«Таємниці жовтого кольору» (Левченко Т.В.) ЗДО «Веселка» м.Гребінка,

«Хліб – усьому голова» (Ященко І.П.)  ЗДО «Теремок» м.Гребінка,

«Зелені вітаміни на підвіконні» (Штацька Т.В.)  ЗДО «Струмочок» с.Слободо-Петрівка,

«Допоможи зимуючим птахам» (Данильченко А.А.)  ЗДО «Чебурашка» с.Мар’янівка.

Надзвичайно цікаві роботи, захоплюючі розповіді учасників, активна позиція вихователів не залишили шансів для байдужості. Всі присутні впевнилися в необхідності впровадження проектної діяльності в навчальний процес закладів дошкільної освіти, отримавши крім нових знань багато позитивних емоцій.« повернутися

Вхід для адміністратора