A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Дата: 19.01.2021 15:21
Кількість переглядів: 174

     Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України — урядова відзнака, яка надається з метою відзначення вагомих досягнень молоді в різних сферах суспільного життя, заохочення її до активної участі у громадському житті, реалізації державної молодіжної політики.

      Премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України протягом 2020 року (при цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки).

      Щорічно перелік лауреатів затверджує Кабінет Міністрів своїм розпорядженням, кожному лауреату вручається диплом, нагрудний знак та здійснюється виплата грошової винагороди.

      Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р. № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» (зі змінами) пропозицій щодо кандидатів на присудження Премії подаються до 1 березня 2021 року.

     Документи кандидатів мають бути оформлені в установленому порядку відповідно до п. 7 зазначеної постанови Кабінету Міністрів України та надіслані на поштову адресу: вул. Еспланадна 42, каб. 313а, м. Київ, 01601.

    Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна. Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами. За більш детальною інформацією переходьте за посиланням:

http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/54048


« повернутися

Вхід для адміністратора