A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

Заходи до Дня початку кримського спротиву

Дата: 18.03.2019 15:34
Кількість переглядів: 806

У рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання, з метою формування ціннісного ставлення учнівської молоді до українського народу, Батьківщини, держави та нації, підвищення патріотичного духу та поширення правдивої інформації про участь мешканців Кримського півострову в обороні своєї землі від агресора у Гребінківській гімназії пройшли виховні заходи до Дня початку кримського спротиву.

Для учнів 6-Б класу (вчитель Гончаренко І.О.) проведено годину спілкування «Крим. Хронологія окупації». Шестикласники прослухали розповідь вчителя, переглянули  фотоматеріали, обговорили сучасну ситуацію на півострові. Учні вирішили підтримати однолітків з Криму і підготували малюнки на тему «Ми єдині».

Учні 5-х класів (вчитель історії Гончаренко І.О.) переглянули відео «Підняття прапора в Академії Військово-морських сил ім. Нахімова».

Вчитель історії Зінченко Л.М. провела круглий стіл з учнями 10-Б класу на тему: «Крим 2014. Подвиг кримчан».

Девятикласники (вчитель історії Глібовець Н.М.) підготували доповіді на тему: «Крим – це Україна»

Глібовець Н.М. для учнів 9-11 класів підготувала презентацію «Трагедія незнищенного народу», пригадали поняття «громадянин України», «окупація», «анексія».

Після проведених заходів діти змогли зробити висновок, що кожен регіон України неповторний. Ми – єдина країна! Незважаючи на усі негаразди ми усі прагнемо одного – миру, спокою, чистого неба над головою.

 « повернутися

Вхід для адміністратора