A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації

Дата: 22.11.2019 15:37
Кількість переглядів: 195

   Людина у світі... Як їй живеться? Відколи існує людство, існують і конфлікти, і війни. Їх причини у кожному конкретному випадку можуть бути різними, але насправді причина одна і та ж - неповага до інших, бажання панувати й підкоряти, утверджуючи свою зверхність. Війни між державами, як суспільно-політичне явище, приносять багато смертей і горя. А скільки “персональних війн” відбувається в житті кожної людини! Вони породжені грубістю, зневагою, приниженням.

 

   "Конфлікти – це норма життя. Коли вам здається, що у вашому житті немає конфліктів, перевірте, чи є у вас пульс", – говорив  Чарльз Ліксон. Дуже добре, коли в школах дітей навчають розв’язувати конфлікти ненасильницьким способом, за допомогою розмови, бажання порозумітися.  

   22 листопада 2019 року в приміщенні філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів № 2 Опорного закладу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 відбувся семінар на тему: “Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації”. Програма семінару була насиченою та цікавою. Практичний психолог Леоненко Тетяна Сергіївна ознайомила присутніх з видами, стадіями розвитку конфліктів, їх причинами, презентувала різні методики та алгоритми вирішення конфліктів. Також психолог провела анкетування учасників семінару, запропонувала до розгляду практичні навички базової медіації.

   Класоводи 3 класу Іванченко Олена Анатоліївна та 4 класу Бондаренко Ірина Петрівна поділилися досвідом та елементами практичного використання медіації в навчальній діяльності. Під час зустрічі учасниками семінару було обговорено питання "Шкільна медіація: ефективне вирішення конфліктів у навчальних закладах".

   Учасники семінару відзначили, що розглянуті матеріали стануть у нагоді під час вирішеня конфліктів у навчальній діяльності та повсякденному житті.

 

 

 

 « повернутися

Вхід для адміністратора