A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

"Якщо тобі болить майбутнє України"

Дата: 21.11.2019 15:42
Кількість переглядів: 159

  21 листопада українці відзначають День гідності та Свободи. Цього дня ми вшановуємо патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року і восени-взимку 2014 року захистили національні інтереси української держави та її європейський вибір. Ми зі скорботою і вдячністю схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто віддав своє життя заради майбутнього України.

 

  Саме сьогодні, 21 листопада,  до закладу дошкільної освіти “Веселка”  завітали представники міського відділу освіти, керівники та вихователі інших дошкільних закладів Гребінківської ОТГ, щоб  стати учасниками семінару  “Формування патріотичної особистості дошкільника як першооснова виховної роботи в закладах дошкільної освіти”.

   Програма семінару була насиченою, корисною та цікавою. Вихователь середньої “Б” групи Пащенко Н.А. провела виховне заняття “Змалку патріотів слід плекати – до народної культури прилучати.” Дітки з задоволенням співали, розповідали про українські національні страви, пригадували казки,  прикрашали тістечка за столиками у імпровізованій кав'ярні. А головне – відчували себе справжніми маленькими українцями.

   Надзвичайно цікавим і емоційним був квест “Міцна родина – щаслива Україна”. Хлопчики та дівчатка старшої “А” групи разом зі своїм вихователем Куцевол А.А. подорожували рідною країною. Кожна зупинка – цікава сторінка, захоплююча пригода. Діти називали деталі національного одягу,  згадували українські народні казки, за допомогою яскравих світлин створили карту України. Справжній шквал емоцій викликали музичні хореографічні композиції: чудові національні костюми,  до болю щирі пісні про Україну, посмішки і гордість на дитячих обличчях. До участі у захоплюючому дійстві долучилися мами вихованців. В національному одязі, з колами жовто-синіх стрічок, вони символізували матінку-Україну. І щирі сльози на очах присутніх були сильніші, ніж дружні оплески.

  Вихователь-методист Ірклієнко Т.А. підбила підсумки семінару та представила презентацію “Патріотичне виховання: як зробити дієвим?”  Вона розповіла про важливу роботу колективу  з громадянського та патріотичного виховання. Адже заклад дошкільної освіти – це місце, де у дітей змалку починається плекання національної свідомості, прищеплення моральних ідеалів та ціннісних орієнтирів. Створені у садочку  національні куточки стали постійним місцем для проведення занять у атмосфері народних традицій та любові до рідної землі.

   Велика щира подяка дружньому колективу “Веселки” за справжнє свято патріотизму, за  особливу атмосферу  любові, за живе почуття гордості за Україну.

 

 

 

 

 

      « повернутися

Вхід для адміністратора