A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

«Гарбуз-fest +» у Гребінківській гімназії

Дата: 14.11.2019 15:48
Кількість переглядів: 151

Про важливість раціонального харчування чули всі. Але варто копнути глибше- стає ясно: крім цього основного твердження, мало хто з нас володіє вичерпною інформацією про те, чому це так важливо для всього людства. Відповідь одна: здорове харчування – основа повноцінної життєдіяльності людини, збереження молодості та довголіття тіла й розуму.

Саме тому викладачі Гребінківської гімназії вирішили взяти участь у конкурсі вчительських проєктів «На хвилі сучасності» та впровадити власний проєкт «Випробування їжею або Food challenge». Згідно з планом реалізації заходів цього проєкту та з метою привернення уваги дітей, батьків, вчителів до проблеми раціонального харчування 13 листопада 2019 р. вчитель Шевченко С.О. разом зі своїми вихованцями провела перший етап проєкту – фестиваль гарбуза «Гарбуз fest +».

Чому саме гарбуз?  Ця ягода – корисний продукт, який цінують у всьому світі.

Вона – ціла аптека, в якій містяться ліки від багатьох хвороб.

А які чудові виходять з гарбуза каші, запіканки, оладки, супи, млинці, вареники, пироги, напої… Таке розмаїття страв презентували учні 5-11 класів, а охочі мали змогу їх навіть продегустувати.

Останній аргумент на користь гарбуза – його помаранчевий колір, який піднімає настрій, а маски і «мордочки» з гарбуза викликають посмішку.

Отож, усі учасники фестивалю переконалися: особливо важливо в осінньо-зимовий період ввести гарбуз в раціон здорового харчування!« повернутися

Вхід для адміністратора