Відділ освіти Виконавчого Комітету Гребінківської міської ради

Легкоатлетичні змагання

  Відповідно до плану спортивних заходів  на 2019-2020 н.р.  29 листопада 2019 року в легкоатлетичному  манежі КЗ «Спортивний комплекс» м.Гребінка були проведені спортивні змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002-2004; 2005-2006; 2007-2008 р.н. закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади.
   Спортивне свято почалося з урочистого шикування,  оголошення плану спортивного свята. В змаганнях брали участь 6 команд. У результаті запеклої  боротьби визначились переможці, як в командному так і в особистому заліку. 

   В особистому заліку кращі результати показали:

  • У бігу на 60 метрів серед юнаків 2007-2008 р.н.

І місце  – Гавриленко Дмитро (Гребінківська гімназія)
ІІ місце – Одринський Денис (Філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів№1)
ІІІ місце – Чекменьов Ростислав (Гребінківська гімназія)

  • серед юнаків 2005-2006 р.н.

І місце  –  Черновол Дмитро (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)
ІІ місце – Шкода Ярослав (Гребінківська гімназія)
ІІІ місце – Омельченко Костянтин (Філія Мар’янівська ЗОШ І-ІІ ступенів)

  • серед юнаків 2002-2004 р.н.

І місце  –  Холоша Іван (Гребінківська гімназія)
ІІ місце – Бердега Роман (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)
ІІІ місце – Кубрак Максим (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)

  •  У бігу на 60 метрів серед дівчат 2007-2008 р.н.

І місце  –  Кравченко Марина  (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)
ІІ місце – Баранівська Дарина (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)
ІІІ місце – Ушакова Софія (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)

  • серед дівчат 2005-2006 р.н.

І місце – Зінченко Марія (Гребінківська гімназія)

ІІ місце – Ціко Анна (Філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст.№2)
ІІІ місце –Батрак Юлія (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)

  • серед дівчат 2002-2004 р.н.

І місце  –  Пісня Софія (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)

ІІ місце – Лещенко Катерина (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІІ місце – Швидченко Анастасія (Гребінківська гімназія)

  • У стрибках у довжину серед юнаків 2007-2008 р.н.

І місце – Шевченко Данило (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)
ІІ місце – Калінін Євген (Філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів№1)

ІІІ місце – Стешенко Ігор (Гребінківська гімназія)

  • серед юнаків 2005-2006 р.н.

І місце – Завадський Костянтин (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)
ІІ місце – Узол Дмитро (Гребінківська гімназія)

ІІІ місце – Овчаренко Андрій (Гребінківська гімназія)

  •     серед юнаків 2002-2004 р.н.

І місце – Тимофієв Руслан (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)

ІІ місце – Первішко Максим (Гребінківська гімназія)

ІІІ місце – Красильнюк Руслан (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)

  • У стрибках у довжину серед дівчат 2007-2008 р.н.

І місце – Тютюнник Анастасія (Гребінківська гімназія)
ІІ місце – Харченко Тетяна (Гребінківська гімназія)

ІІІ місце – Плис Юлія (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)

  • серед дівчат 2005-2006 р.н.

І місце –  Козін Вікторія (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)

ІІ місце – Мінченко Анастасія (Гребінківська гімназія)

ІІІ місце – Зікір'я Дар'я (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)

  • серед дівчат 2002-2004 р.н.

І місце  – Баранівська Вікторія (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)

ІІ місце – Гончар Аліна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)
ІІІ місце –Онищенко Анна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)

У штовханні ядра:

 серед юнаків 2007-2008 р.н.

І місце – Корнєв Олексій (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)

            серед юнаків 2005-2006 р.н.

І місце – Левченко Данило (Філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів№2)
ІІ місце – Дерпач Едуард (Філія Мар'янівська ЗОШ І-ІІ ст.)

ІІІ місце – Цебренко Богдан (Філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів№1)

           серед юнаків 2002-2004 р.н.

І місце  – Міщенко Ярослав (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Розанов Олександр (Гребінківська гімназія)
ІІІ місце – Цибань Олександр (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)

У штовханні ядра:

  •  серед дівчат 2005-2006 р.н.

І місце – Коркішко Дар'я (Гребінківська гімназія)
ІІ місце – Карпуніна Катерина (Філія Гребінківська  ЗОШ І-ІІ ст. №1)

ІІІ місце – Борисовець Дар'я (Філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1)

  • серед дівчат 2002-2004 р.н.

І місце – Пунько Таїсія (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІ місце – Ясинська Анна (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Сморкалова Дар'я (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

У бігу на 600 метрів серед юнаків 2007-2008 р.н.

І місце  – Одринський Денис (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)
ІІ місце – Мирончук Артем (філія Мар'янівська ЗОШ І-ІІ ст.)

ІІІ місце  – Мельник Дмитро (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

У бігу на 600 метрів серед дівчат 2007-2008 р.н.

І місце  – Кравченко Дарина (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)
ІІ місце – Обруч Вікторія (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

ІІІ місце  – Міщенко Лілія (Слободо-Петрівська ЗОШ І –ІІІ ст.)

У бігу на 800 метрів серед юнаків 2005-2006 р.н.

І місце – Шевченко Данило (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)
ІІ місце – Мирончук Дмитро (Філія Мар'янівська ЗОШ І-ІІ ступенів)
ІІІ місце – Коверда Валентин (Філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1)

  • серед юнаків 2002-2004 р.н.

І місце  – Ємець Сергій (Гребінківська гімназія)
ІІ місце – Закревський Олександр (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)
ІІІ місце – Рябченко Олександр (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)

 У бігу на 800 метрів

  •  серед дівчат 2005-2006 р.н.

І місце – Андрущенко Альона (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІ місце – Матіюк Марія (Гребінківська гімназія)

ІІІ місце – Вінічук Юлія (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

  • серед дівчат 2002-2004 р.н.

І місце – Зінченко Тетяна (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Кликова Вікторія (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

ІІІ місце – Сотченко Софія (Гребінківська гімназія)

Естафета 4х200

Юнаки

І  місце  –  команда Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

 ІІ місце – команда Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце – команда філії Мар'янівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Дівчата

І  місце  – команда Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

 ІІ місце – команда Гребінківської гімназії 

ІІІ місце – команда Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

У загальному заліку

І  місце  –  команда Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (96 оч.)

 ІІ місце – команда Гребінківської гімназії (82 оч.)

ІІІ місце – команда філії Мар'янівська ЗОШ І-ІІ ступенів (35 оч.)

ІV місце – команда філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1 (32 оч.)

V місце – команда Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (30 оч.)

VІ місце – команда філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 (28 оч.)


    Переможці в командному та особистому заліку були нагороджені грамотами.
   Змагання з легкої атлетики дійсно були святом здоров’я та здорового способу життя. Учасники прагнули до високих спортивних показників, виявили свої фізичні здібності.

   Вітаємо переможців!



« повернутися до списку новин