A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

Розширена нарада керівників закладів освіти Гребінківської ОТГ

Дата: 29.08.2019 15:58
Кількість переглядів: 129

   29 серпня 2019 року у сесійній залі Гребінківської міської ради відбулася розширена нарада керівників закладів освіти Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади.

 

   Участь у нараді брали керівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти громади, освітяни, голови батьківських комітетів, представники громадських організацій, працівники відділу освіти, а також міський голова Колісніченко В.І., заступник міського голови Волошин В.А.

   Міський голова привітав освітян з початком нового навчального року та розповів про фінансове забезпечення освітньої галузі у 2018/2019 н.р.

   Начальник відділу освіти Радченко Л.М. підбила підсумки роботи закладів освіти громади у 2018/2019 н.р. та окреслила завдання на новий 2019/2020 навчальний рік.

   Керівники закладів звітували про досягнення та здобутки за минулий рік, головний спеціаліст відділу освіти Кудрик О.П. проінформувала про початок нового навчального року.

   У підведенні підсумків наголошувалося на побажанні підвищувати рівень якості освіти у новому навчальному році в закладах освіти Гребінківської громади.« повернутися

Вхід для адміністратора