A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

Військово-польові збори в Опорному закладі Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

Дата: 17.05.2019 16:36
Кількість переглядів: 140

Вже традиційно в закладах загальної середньої освіти Гребінківської ОТГ проходять навчально-польові збори для учнів 11-х класів. Протягом трьох днів старшокласники випробовують свої сили у різних видах військово-спортивних змагань, отримують нові знання, набувають нових вмінь та навичок, необхідних захиснику Батьківщини.
17 травня 2019 року підведено підсумки зборів в Опорному закладі Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.  З вітальним словом до 11- класників звернулася директор школи Кохно Л.С. і побажала успіхів у відпрацюванні навичок,  засвоєних на уроках “Захисту Вітчизни”.

У ході навчально-польових зборів учні продемонстрували навички прийомів, дій і нормативів з військової справи, прикладної фізичної підготовки, рукопашного бою, відпрацювали прийоми стрільби з пневматичної зброї, метання гранати, розбирання та збирання автомата, облаштування блокпоста, також надання першої домедичної допомоги.

Після практичної частини випробувань класними керівниками Ічанською О. Б. та Карповичем С. П. був організований конкурс “Польова каша”, в якому переможців не було, бо спільна праця об'єднує і згуртовує команди.

Адміністрація школи щедро нагородила своїх майбутніх захисників, урочисто вручивши їм “бойовий комплект” солодощів.

Важко переоцінити важливість подібних заходів, оскільки військово-патріотичне виховання є складовою системи національного виховання, яке передбачає віддане служіння народові, формування почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, підвищення престижу військової служби, розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Української держави і служби у Збройних Силах України.

 « повернутися

Вхід для адміністратора