A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

Інструктивно-методичні наради

Дата: 25.02.2020 16:39
Кількість переглядів: 148

25 лютого 2020 року у відділі освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради відбулася нарада для керівників закладів загальної середньої освіти та їх заступників “Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників”, на якій був обговорений перелік  суб’єктів надання освітніх послуг щодо підвищення кваліфікації педагогів та особливості складання індивідуального плану підвищення кваліфікації.

Також проведено нараду для керівників ЗДО “Про стан здійснення методичної роботи у закладах дошкільної освіти” при завідувачу методичним кабінетом, на якій було заслухано звіти керівників та методистів ЗДО м. Гребінка “Теремок” (Водоп’ян С.В.) та “Веселка” (Ірклієнко Т.А.).

Ті форми методичної роботи, що проводилися, не тільки демонстрація майстерності педагогів, це присвята кожній дитині, це непереборне прагнення покращити буття кожного дошкільняти, дати надію на майбутнє, захистити світ дитини.

Адже саме для них, наших любих малюків, педагогічі колективи закладів дошкільної освіти підвищують свій професіоналізм, створюють відповідні умови для їх всебічного розвитку.

 « повернутися

Вхід для адміністратора