Відділ освіти Виконавчого Комітету Гребінківської міської ради

Підсумки обласного етапу фестивалю-конкурсу «ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ!»

«Беремося краще до роботи, змагаймось за нове життя!» – під таким гаслом 2 березня у Полтаві пройшов V Всеукраїнський та XV Всекримський фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж, присвячений Лесі Українці.

 

Фестиваль учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» цьогоріч зібрав молодь не лише з різних міст України, а й з інших країн світу. Усього ж близько тисячі юних і талановитих взяли участь у конкурсі.

Фестиваль-конкурс проходить в чотирьох вікових категоріях:

• учні 1-4 класів (номінації «декламація», «малюнок»);

• учні 5-7 класів (номінації «декламація», «малюнок»);

• учні 8-9 класів (номінації «декламація», «інсценізація», «малюнок», «аудіовізуальний твір», «твір», «вокал»);

• учні 10-11 класів і студентська молодь (номінації «декламація», «інсценізація», «аудіовізуальний твір», «твір», «науково-пошукова робота», «малюнок», «вокал»).

Учні ЗЗСО Гребінківської ОТГ взяли активну участь у конкурсі та досягли високих результатів.

Номінація «ТВІР»

1 місце - Солдатенкова Жанна, учениця 10-Б класу Гребінківської гімназії (керівник  Устіловська Т.О.)

3 місце - Мороз Тетяна, учениця 11-А класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (керівник  Ільчук А. І.)

Номінація «МАЛЮНОК»

2 місце -  Супрун Софія, учениця 2-А класу Гребінківської гімназії  (керівник  Денисенко Ю.П.)

Номінація « ДЕКЛАМАЦІЯ»

Категорія 1-4 кл.

1 місце – Перепелиця Олександра, учениця 4-Б класу Гребінківської гімназії (керівник  Федоренко Л.П.)

2 місце -  Супрун Софія, учениця 2-А класу Гребінківської гімназії (керівник  Денисенко Ю.П.)

Категорія 5- 7 кл.

1 місце – Князєв Артемій, учень 6-А класу Гребінківської гімназії (керівник   Калина Т.П.)

3 місце – Варєнікова Варвара, учениця 6-А класу Гребінківської гімназії (керівник  Калина Т.П.)

Категорія 8-9 кл.

І місце - Троцька Марія, учениця 9-А класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (керівник  Ільчук А. І.) 

Номінація «ІНСЦЕНІЗАЦІЯ»

Категорія 10-11 кл.

3 місце – Васильченко Тетяна, Зінченко Анна, Пунько Таїсія, Коханевич Валерій, учні Слободо-Петрівської  ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Лях Т. П.)

Високі творчі досягнення

Кохно Діана, учениця 2-А класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, номінація "Малюнок" (керівник Хатенко Т. Ф.)

Пестич Анна, учениця  3-Б класу Гребінківської гімназії,  номінація "Малюнок" (керівник Калина Т.В.)

Мерненко Таїсія,  учениця 5 класу філії Мар'янівська ЗОШ І-ІІ ст., номінація "Малюнок" (керівник Фаєнко Т. С. ) 

Карабут Владислава, учениця 8 класу філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №1, номінація "Малюнок" (керівник Кузьменко Л. С.)

Хатьонка Валентина, учениця  10-Б класу Гребінківської гімназії,  номінація "Декламація" (керівник Устіловська Т.О.)

П'ятенда Вікторія, учениця 10 класу Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. , номінація "Малюнок" (керівник  Лях Т. П.)

По завершенню фестивалю-конкурсу «Змагаймось за нове життя!» усі конкурсанти отримали сертифікати учасників. Переможців нагородили дипломами, кубками та книгами.

Педагогічні колективи, учні, відділ освіти висловлюють подяку Гребінківській міській раді і особисто міському голові В. І. Колісніченку за організацію поїздки на обласний етап фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості та за підтримку обдарованої молоді шкіл ОТГ.

Бажаємо учасникам конкурсу творчих успіхів та нових злетів!



« повернутися до списку новин