A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Виконавчого Комітету Гребінківської міської ради

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Дата: 22.11.2021 16:48
Кількість переглядів: 325

Відповідно до наказу  відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради №135 від 20.10.2021 « Про  проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів  у 2021-2022 навчальному році»  13-14 листопада та 20- 21 листопада 2021 року відбувся ІІ етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, інформатики, історії, географії, астрономії, трудового навчання, німецької мови, інформаційних технологій та математики.

Вітаємо переможців :

Екологія

І місце

Чорноморець Давид  - учень 10 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Неживий  Станіслав – учень 11 класу Кулажинської ЗОШ І –ІІІ ст. Гребінківської міської ради.

 

ІІ місце

Катруш Яна – учениця 11 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради.

 

ІІІ місце

Комар Єлизавета – учениця  11 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради.

 

 

Інформатика

І місце

Нетрибчук Кирило -  учень  9 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Коваль  Богдан  -  учень  10 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради.

 

ІІ місце

Мельник Дмитро  - учень  8 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Жолобецький Антон – учень 10 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради.

 

Історія

І місце

Симоненко Таміла -  учениця 8 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Граб Єлізавета – учениця 9 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Бровар Марія – учениця 10 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Дригант Валерія – учениця 11 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради.

 

ІІ місце

Шпегель Олександр  - учень 8 класу Березівської ЗОШ І – ІІ ст. Гребінківської міської ради;

Горін Олег  -  учень 9 класу  Березівської ЗОШ І – ІІ ст. Гребінківської міської ради;

Дяченко Жанна – ученицю  10 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Пісня Софія – учениця 11 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради.

 

ІІІ місце

Соловйов Максим  - учень 8 класу  Овсюківської гімназії Гребінківської міської ради;

Гангоні Максим  - учень 8 класу  Рудківської гімназії Гребінківської міської ради;

Колотюк Денис – учень 9 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Безугла Дарина – учениця  10 класу Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст. Гребінківської міської ради.

 

Географія

І місце

Орос Марія – учениця 8 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Князєв Артемій – учень  9 класу  Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Коваль Богдан – учень 10 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Желага Максим  - учень 11 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради.

 

ІІ місце

Корнієнко Ангеліна – учениця 8 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Горін Олег  – учень 9 класу Березівської ЗОШ І – ІІ ст. Гребінківської міської ради;

Гелевер Денис – учень 10 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Неживий Станіслав – учень 11 класу Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст. Гребінківської міської ради.

 

ІІІ місце

Гончаренко Михайло – учень 8 класу  Слободо – Петрівської ЗОШ І –ІІІ ст. Гребінківської міської ради;

Лонкаревич Платон – учень 9 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Степаненко Катерина – учениця 10 класу Слободо – Петрівської ЗОШ І –ІІІ ст. Гребінківської міської ради;

Курило Денис – учень 11 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради.

 

Астрономія

ІІ місце

Симоненко Діана  - учениця  11 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради.

ІІІ місце

Малихіна  Христина – учениця 11 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради.

 

Трудове навчання

І місце

Павлович Альона – учениця 8 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Чекменьов Ростислав – учень 8 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Мірошник Вікторія  - учениця 9 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Пісня Максим – учень 9 класу Тарасівської гімназії Гребінківської міської ради;

Гусак Анна – учениця 10 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Малинка Владислав – учень 10 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Катруш Яна – учениця 11 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Репа Артем – учень 11 класу Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст. Гребінківської міської ради.

 

ІІ місце

Турович Лариса- учениця 8 класу Почаївської гімназії Гребінківської міської ради;

Солодко Максим – учень 8 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Башинська Юліана – учениця 9 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Яценко Єгор – учень 9 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Трофименко Христина – учениця  11 класу Слободо – Петрівської ЗОШ І –ІІІ ст. Гребінківської міської ради;

Латиш Іван – учень 11 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

 

ІІІ місце

Осіпов Артем – учень  8 класу Тарасівської  гімназії Гребінківської міської ради;

Дулін Олексій – учень 9 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради.

 

Німецька мова

І місце

Трохименко Дмитро – учень 8 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Лещенко Вікторія – учениця 9 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Прогрущенко Аліна – учениця 10 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Сальник Марина – учениця 11 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

 

Інформаційні технології

І місце

Мельник Дмитро – учень 8 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Савченко Віктор – учень  9 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Охріменко Марія – учениця 10 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Катруш Яна  - учениця 11 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради.

 

ІІ місце

Солодко Максим – учень 8 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Бровар Марія – учениця 10 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Соломаха Даніїл – учень  11 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради.

 

ІІІ місце

Неживий Станіслав – учень 11 класу Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст. Гребінківської міської ради.

 

Математика

І місце

Пестич Анна – учениця  6 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Солодко Максим – учень 8 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Коваль Богдан  - учень  10 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Тютюнник Максим  - учень 11 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради.

 

ІІ місце

Данько Маргарита – учениця 6 класу  Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Терещенко Аліса – учениця 6 класу Короваївської  гімназії Гребінківської міської ради;

Запорожець Станіслав – учень  7 класу Короваївської  гімназії Гребінківської міської ради;

Перепелиця Олександра – учениця 7 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Мельник Дмитро  - учень  8 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Охріменко Марія - учениця 10 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Неживий Станіслав - Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст. Гребінківської міської ради.

 

ІІІ місце

Гайдук Олександр – учень 6 класу Рудківської   гімназії Гребінківської міської ради;

Береза Михайло – учень 7 класу Овсюківської   гімназії Гребінківської міської ради;

Дудченко Анастасія  - учениця 7 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Анісімов Андрій – учень 8 класу Тарасівської   гімназії Гребінківської міської ради;

Цеброва Анастасія – учениця 9 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Соломах Даніїл – учень 11 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора