A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Виконавчого Комітету Гребінківської міської ради

Вітаємо переможців ІІ етапу ХІІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 23.11.2021 07:55
Кількість переглядів: 148

    Відповідно до наказу  відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради від 29.09.2021 № 128 «Про проведення І та ІІ етапів ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів загальної середньої освіти  у 2021/2022 навчальному році»  19 листопада 2021 року  проведено ІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради.  Згідно протоколів журі визначено переможців:

І місце

Григор'єва Валєрія – учениця 5 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Гоч Ольга – учениця 6 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Шевчук Ростислав – учень 7 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Симоненко Таміла – учениця 8 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Князєв Артемій – учень 9 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Прогрущенко Аліна – учениця 10 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Зайкова Анастасія – учениця 11 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради.

 

ІІ місце

Супрун Софія – учениця 5 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Терещенко Аліса – учениця 6 класу  Короваївської гімназії Гребінківської міської ради;

Перепелиця Олександра – учениця 7 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Запорожець Станіслав – учень 7 класу Короваївської гімназії Гребінківської міської ради;

Лисенко Даніїл  - учень 7 класу Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст. Гребінківської міської ради;

Кривошей Діана  – учениця 9 класу Слободо – Петрівської ЗОШ І –ІІІ ст. Гребінківської міської ради;

Комар Вікторія – учениця 9 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Охріменко Марія – учениця 10 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Куцевол Діана – учениця 11 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

 

ІІІ місце

Лях Анастасія - учениця 5 класу  Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст. Гребінківської міської ради;

Ємець Кіра – учениця Тарасівської  гімназії Гребінківської міської ради;

Рвач Артем – учень 6 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Трохименко Дмитро – учень 8 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Горін Олег  - учень 9 класу Березівської ЗОШ І – ІІ ст. Гребінківської міської ради;

Безугла Дарина – учениця 10 класу Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст. Гребінківської міської ради;

Бондаренко Яна  - учениця 11 класу Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст. Гребінківської міської ради.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора