A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Виконавчого Комітету Гребінківської міської ради

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Дата: 06.12.2021 11:27
Кількість переглядів: 222

      Відповідно до наказу  відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради від 20.10.2021 № 135 «Про  проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів  у 2021-2022 навчальному році» 4 грудня 2021 року  завершився  ІІ етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Вітаємо переможців :

Українська мова та література

І місце

Іванов Максим  - учень 7 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Симоненко Таміла – учениця 8 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Сойнов Дмитро – учень  9 класу  Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Охріменко Марія – учениця 10 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Дригант Валерія – учениця 11 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради.

 

ІІ місце

Собакар Анна– учениця 7 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Трохименко Дмитро – учень 8 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Пісня Максим – учень 9 класу Тарасівської гімназії Гребінківської міської ради;

Калина Євгенія – учениця 10 класу Слободо – Петрівської  ЗОШ І – ІІІ ст. Гребінківської міської ради;

Куцевол Діана  - учениця 11 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради.

 

ІІІ місце

Ігнатюк  Дар»я  – учениця  7 класу Майорщинської ЗОШ І – ІІІ ст. Гребінківської міської ради;

Борейко Крістіна – учениця 8 класу Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст.  Гребінківської міської ради;

Кривошей Діана – учениця 9 класу Слободо – Петрівської  ЗОШ І – ІІІ ст. Гребінківської міської ради;

Безугла Дарина – учениця 10 класу Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст.  Гребінківської міської ради;

Бондаренко Яна – учениця 11 класу Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст.  Гребінківської міської ради.

 

Фізика

І місце

Перепелиця Олександра -  учениця  7 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради.

 

ІІ місце

Тютюнник Максимучень 11  класу Гребінківської гімназії  Гребінківської міської ради;

Жуковець  Марія - учениця 10  класу Гребінківської гімназії  Гребінківської міської ради.

 

ІІІ місце

Солодко Максим Юрійович – учень 8 класу Гребінківської гімназії  Гребінківської міської ради;

Мамренко Світлана – учениця 10 класу Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст.  Гребінківської міської ради;

Шурандо Артем – учень 10 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Неживий Станіслав -  учень  11 класу Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст.  Гребінківської міської ради.

 

Біологія

І місце

Карасенко Маргарита -  учениця 8 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Граб Єлізавета – учениця 9 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Федина Анастасія – учениця 10 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Неживий Станіслав – учень 11 класу Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст.  Гребінківської міської ради.

 

ІІ місце

Сердюк Ольга  - учениця 8 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Пипенко Володимир -  учень 9 класу Почаївської гімназії Гребінківської міської ради;

Коваль Богдан – учень  10 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Дригант Валерія – учениця 11 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради.

 

ІІІ місце

Гончаренко Михайло  - учень 8 класу  Слободо – Петрівської ЗОШ І – ІІІ ст. Гребінківської міської ради;

Логвин Анастасія - учениця 9 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Любчак Тимофій– учень 10 класу Майорщинської ЗОШ І – ІІІ ст. Гребінківської міської ради.

 

Англійська мова

І місце

Ткаленко Олександр – учень 8 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Юрченко Джордж – учень  9 класу Майорщинської ЗОШ І – ІІІ ст. Гребінківської міської ради;

Джувага Ольга– учениця 10 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Тютюнник Максим  - учень 11 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради.

 

ІІ місце

Солодко Максим – учень 8 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Радченко Ілля  – учень 9 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Прогрущенко Аліна – учениця 10 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Симоненко Діана – учениця 11 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради.

 

ІІІ місце

Марченко Орест – учень 9 класу Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст.  Гребінківської міської ради;

Калина Євгенія – учениця 9 класу Слободо – Петрівської ЗОШ І – ІІІ ст. Гребінківської міської ради;

 

Хімія

І місце

Перепелиця Олександра -  учениця  7 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Солодко Максим – учень  8 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Савченко Віктор – учень  9 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Гелевер Денис – учень 10 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Неживий Станіслав – учень 11 класу Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст.  Гребінківської міської ради.

 

ІІ місце

Лисенко Даніїл  - учень 7 класу Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст.  Гребінківської міської ради;

Борейко  Крістіна -  учениця 8 класу  Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст.  Гребінківської міської ради;

Терещенко Анастасія – учениця 9 класу  Слободо – Петрівської ЗОШ І – ІІІ ст. Гребінківської міської ради;

Мамренко Світлана – учениця 10 класу   Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст.  Гребінківської міської ради.

 

ІІІ місце

Добреля Марина – учениця 8 класу  Овсюківської гімназії  Гребінківської міської ради;

Гончаренко Михайло – ученик 8 класу Слободо – Петрівської ЗОШ І – ІІІ ст. Гребінківської міської ради;

Чорноморець Давид – учень 10 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради.

 

Правознавство

І місце

Гоч Анна – учениця 9 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Охріменко Марія – учениця 10 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Желага Максим – учень 11 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради.

 

ІІ місце

Радченко Ілля – учень 9 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Левченко Жасмін  - учениця 10 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Чорновол Дмитро – учень 11 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради.

 

ІІІ місце

Плис Юлія – учениця 9 класу Овсюківської гімназії Гребінківської міської ради.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора