A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Виконавчого Комітету Гребінківської міської ради

ХХІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика в Гребінківській громаді

Дата: 13.12.2021 16:01
Кількість переглядів: 231

11 грудня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Гребінківської міської ради пройшов онлайн ІІ етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 Мета конкурсу – піднесення престижу української мови, популяризація її серед молоді, заохочення до глибшого вивчення і розуміння мовної культури українського народу. До цієї важливої місії долучилися 47 учасників: учні 3-11 класів Опорного  закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4, Гребінківської гімназії, Почаївської, Тарасівської, Короваївської, Овсюківської гімназій, Кулажинської, Майорщинської, Слободо – Петрівської ЗОШ І – ІІІ ст.,  Березівської ЗОШ І – ІІ ст.  Гребінківської міської ради.

      Конкурсне журі у складі вчителів початкових класів та вчителів української мови та літератури  визначило переможців за двома категоріями учасників.

Серед  учнів 3-4 класів перемогли:

І місце - Гуртовенко Дар'я, учениця 4 класу Почаївської гімназії Гребінківської міської ради;

ІІ місце – Гапонова Мілана, учениця 3 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Горобець Владислава, учениця 4 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;                  

ІІІ місце – Саволенко Марія, учениця 3 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Біда Олександра, учениця 4 класу Березівської ЗОШ І – ІІ ст. Гребінківської міської ради;

Гребельник Олександра, учениця 4 класу Слободо – Петрівської  ЗОШ І – ІІІ ст. Гребінківської міської ради.    

Серед  учнів 5-11 класів  здобули перемогу:

І місце – Григор'єва Валерія – учениця 5 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ  ст. №4 Гребінківської міської ради;

Солодко  Максим – учень 8 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Охріменко Марія – учениця 10 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ  ст. №4 Гребінківської міської ради;

Катруш Яна – учениця 11 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради.

ІІ місце – Соловей Єлізавета – учениця  5 класу Почаївської гімназії Гребінківської міської ради;

Мельник Вероніка – учениця 5 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Кикоть Олександра – учениця 6 класу Почаївської гімназії Гребінківської міської ради;

Купрій Софія – учениця 7 класу Почаївської гімназії Гребінківської міської ради;

Шпідько Вікторія  - учениця 7 класу філії Гребінківська ЗОШ І – ІІ ст. №1 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Симоненко Таміла – учениця 8 класу  Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Граб Єлізавета – учениця 9 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Горін Олег  - учень 9 класу  Березівської ЗОШ І – ІІ ст. Гребінківської міської ради;

Бровар Марія – учениця 10 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Бондаренко Яна  - учениця 11 класу  Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст. Гребінківської міської ради.

 

ІІІ місце Сікач Анна – учениця 5 класу Майорщинської ЗОШ І – ІІІ ст. Гребінківської міської ради;

Гавриленко Анна – учениця 5 класу  Короваївської гімназії Гребінківської міської ради;

Мамаєва Владислава – учениця 6 класу  Овсюківської гімназії Гребінківської міської ради;

Пестич Анна – учениця 6 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Гоч Ольга – учениця 6 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради;

Гребельник Анастасія – учениця 6 класу Слободо – Петрівської ЗОШ І – ІІІ  ст. Гребінківської міської ради;

Перепелиця Олександра – учениця 7 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради;

Запороржець Станіслав – учень 7 класу Короваївської гімназії Гребінківської міської ради;

Шпегель Дмитро  - учень 8 класу Березівської ЗОШ І – ІІ ст. Гребінківської міської ради;

Купрій Дарій – учень 9 класу Почаївської гімназії Гребінківської міської ради;

Пісня Максим – учень 9 класу Тарасівської  гімназії Гребінківської міської ради;

Турчін Олександра  - учениця 10 класу Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст. Гребінківської міської ради;

Єфремова Анастасія – учениця 11 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради.

          Шановні наші учні, ви на високому рівні продемонстрували мовленнєві компетентності щодо знання та використання словникового розмаїття нашої мови.

Пишаємось Вами і бажаємо перемоги на заключних етапах цього Всеукраїнського конкурсу!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора