A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

Твоє життя – твій вибір!

Дата: 07.11.2023 15:51
Кількість переглядів: 40

     Для випускників рано чи пізно настає час вибору життєвого шляху, а саме - відповідальний нелегкий вибір майбутньої професії.

Однією з найпрестижніших в Україні є професія військового і в той час, як весь український народ покладається на Збройні Сили України, самі ЗСУ покладаються на своїх офіцерів.

     Для тих, хто вирішив пов’язати своє життя з кар’єрою військового та отримати офіцерське звання пропонується цілий перелік вищих військових навчальних закладів, в яких є можливість отримати, додатково до військової, ще й цивільну спеціальність.

    Перевагою у вищих військових навчальних закладах сьогодні лишається те, що навчання проводиться за найвищими державними стандартами, до того ж – абсолютно безкоштовно.

       Вищі навчальні заклади Міністерства оборони України та військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти здійснюють підготовку громадян України для проходження військової служби на посадах осіб офіцерського складу у Збройних Силах України. Випускники отримують вищу освіту ступеня «бакалавр» або «магістр» та відповідну військову кваліфікацію.

     Термін навчання для отримання ступеня вищої освіти «бакалавр» складає 4 роки. Для отримання ступеня вищої освіти «магістр» - ще 1,5 роки.

      Після завершення навчання кожен випускник, отримавши офіцерське військове звання, гарантовано працевлаштовується - він призначається на посаду для проходження військової служби за контрактом.

    Захист держави та професія військового - це почесно і відповідально. Тобі обирати, як захищати Батьківщину – за контрактом, за мобілізацією, чи після навчання у вищих військових навчальних закладах. Твоє життя – твій вибір.

Маємо пропозицію для батьків випускників 2024 року

- безкоштовна освіта

- повне державне забезпечення

- гарантоване працевлаштування

- можливість вступу відразу на третій курс закладів вищої освіти

- менш ніж за 2 роки навчання:

- здобуття сучасної актуальної спеціальності

- отримання наукового ступеня "молодший бакалавр"

- отримання військового звання "молодший сержант"

  Освітня діяльність у навчальних закладах здійснюється відповідно до вимог національного законодавства, європейських стандартів та стандартів НАТО щодо забезпечення якісної освіти. Протягом навчання кожен має змогу поглиблено вивчити іноземну мову та навчатися у провідних військових навчальних закладах держав - членів НАТО.

     Серед головних переваг навчання у військових навчальних закладах є здобуття за рахунок держави якісної освіти та престижного диплому. На період навчання - безкоштовне проживання у гуртожитках, в яких є все необхідне для комфортного розміщення та побуту, безкоштовне харчування та медичне забезпечення, забезпечення обмундируванням, взуттям, натільною білизною тощо.

      Детальну інформацію щодо найменування навчальних закладів, переліку спеціальностей, умов та необхідних документів для вступу можливо отримати в п’ятому відділі Лубенського РТЦК та СП за адресою: м. Гребінка, вул. Магістральна, 18, (05359)91305, 067-725-26-53.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора