A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

Конкурс на  заміщення вакантної посади  директора Овсюківської гімназії Гребінківської міської ради Полтавської області

Дата: 15.11.2023 11:46
Кількість переглядів: 253

    Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на  заміщення вакантної посади  директора Овсюківської гімназії Гребінківської міської ради Полтавської області, який знаходиться за адресою: с. Овсюки Лубенський район Полтавська область вул. Миру,53.

       Умови оплати праці: посадовий оклад директора закладу відповідає 14 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються доплати та надбавки, матеріальна допомога на оздоровлення, грошова винагорода та інші заохочувальні і компенсаційні виплати згідно чинного законодавства. 

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- посаду директора Овсюківської гімназії Гребінківської міської ради, може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче спеціаліста або  магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які подаються на конкурс:

  1. заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  2. автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  3. копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  4. копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  5. документ, що підтверджує вільне володіння державної мовою;
  6. копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж  педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  7. довідку про відсутність судимості;
  8. довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного  огляду;
  9. мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р, Положення про атестацію педагогічних працівників, Положення про індивідуальну форму здобуття загальної середньої освіти, Професійного стандарту керівника (директора) закладу загальної середньої освіти, Професійного стандарту вчителя закладу загальної середньої освіти, Кодексу законів про працю України, Порядок підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, Порядок організації інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти, наказів МОН «Деякі питання організації дистанційного навчання», «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти», «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти.

     Документи подаються особисто претендентами до конкурсної комісії на адресу: пров. Олексія Припутня,1, м. Гребінка, Лубенський  район, Полтавська область (відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради).

Термін подання документів: з дня оприлюднення оголошення до 17 години   15 грудня 2023 року.

 Дата і місце проведення конкурсу буде повідомлено претендентам додатково після прийняття відповідного рішення конкурсної комісії. Контактна особа – Кудрик Ольга Петрівна - головний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради, тел. 0663115404.
     З наказом про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Овсюківської гімназії Гребінківської міської ради Полтавської області, складом конкурсної комісії і Порядком проведення іспиту можна ознайомитися за посиланням


« повернутися

Вхід для адміністратора