A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

📢ОТРИМАЙТЕ ВИЩУ ОСВІТУ ТА ПЕРЕДВИЩУ ФАХОВУ ВІЙСЬКОВУ ОСВІТУ БЕЗКОШТОВНО ЗА РАХУНОК ДЕРЖАВИ

Дата: 27.11.2023 14:54
Кількість переглядів: 43

    П'ятий відділ Лубенського РТЦК та СП проводить набір бажаючих вступити до Вищих військових навчальних закладів та Військових коледжів сержантського (старшинського) складу Міністерства Оборони України.

Не втратьте шанс отримати вищу освіту та передвищу фахову освіту БЕЗКОШТОВНО за рахунок держави на повному забезпеченні під час навчання!

  Переваги здобуття військової освіти:

☑ Безкоштовне навчання.

☑ Гарантоване працевлаштування до Збройних Сил України.

☑ Грошове забезпечення.

☑ Отримання житла за рахунок держави.

☑ Речове забезпечення у відповідності до пори року і визначених норм.

☑ Використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

☑ Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50 % розмірі місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї військовослужбовця, який переїжджає з ним на нове місце військової служби.

☑ Забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами у робочі дні (або за бажанням грошовою компенсацією у розмірі вартості набору продуктів на приготування обіду).

☑ Безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров’я.

☑ Право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристичних базах Міністерства оборони України (один раз на рік).

☑. Право на пенсійне забезпечення незалежно від віку в разі, якщо на день звільнення зі служби вислуга становить 25 років і більше, або за наявності трудового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба.

☝ Вимоги до кандидатів:

• вік від 17 до 30 років, у тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання;

• наявність повної загальної середньої освіти;

• придатність для проходження військової служби за висновками військово-лікарської комісії.

Також надаємо перелік вищих військових навчальних закладів МО України, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів України та їх електронні адреси:

1. Національна академія Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів; mail@asv.gov.uа, https://www.asv.mil.gov.ua).

2. Військова академія (м.Одеса;  https://vaodesa.mil.gov.ua/, vaodessa@ukr.net)

3. Харківський університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба (www.hups.mil.gov.ua, info@ hups.mil.gov.ua)

4. Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації (м.Київ, http://viti.edu.ua/, viti@viti.edu.ua)

5. Житомирський військовий інститут ім. С.П.Корольова (https://kzmi.mil.gov.ua/, pk@zvir.zt.ua)

6. Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" (https://www.kpi.kharkov.ua/ukr/faculty/vitv/ ; n_ch_fvp@ukr.net)

7. Факультет військово-морських сил Національного університету «Одеська морська академія»/(

8. Військовий інститут Київського національного університету ім. Тараса Шевченка ( www.mil.univ.kiev.ua)

9. Військово-юридичний факультет Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого (м.Харків, http://nlu.edu.ua/, e-mail: pr.kom@nulau.edu.ua)

10. Кафедра військової підготовки Національного авіаційного університету (м.Київ, www.kvp.nau.edu.ua)

11. Кафедра військової підготовки Державної спеціальної служби транспорту Дніпропетровського національного технічного університету залізничного транспорту ім. академіка В.Лазаряна (https://diit.edu.ua/faculty/vp/; kvpdsst@gmail.com)

12. Кафедра військової підготовки Одеського державного екологічного університету (https://odeku.edu.ua/kafedra-vijskovoyi-pidgotovky-2/)

Перелік військових коледжів сержантського (старшинського) складу:

1. Військовий коледж сержантського складу Національної академії СВ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (м.Львів, http://www.asv.gov.ua/?q=vkss ,vkss_asv@ukr.net)

2. Військовий коледж сержантського складу Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба (http://www.hups.mil.gov.ua/vijskovij-koledzh-serzhantskogo-skladu/; info@ hups.mil.gov.ua)

3. Військовий коледж сержантського складу військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м.Полтава, http://www.viti.edu.ua/college)

4. Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету "Одеська морська академія" (http://navy-college.od.ua/).

За більш детальною інформацією звертайтесь до п’ятого відділу Лубенського РТЦК та СП за адресою: м. Гребінка, вул. Магістральна, 18, ☎067-725-26-53.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора