A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

Зустріч з викладачами КНУ

Дата: 27.02.2019 18:02
Кількість переглядів: 233

6 лютого 2019 року у міському Будинку культури відбулася зустріч викладачів Київського національного університету ім. Тараса Шевченка з учителями та учнями старших класів загальноосвітніх навчальних закладів Гребінківської ОТГ та Гребінківського району.

Перед майбутніми абітурієнтами виступили:

  • Харьковщенко Євген Анатолійович– завідувач кафедри та відділення релігієзнавства КНУ ім. Тараса Шевченка, доктор філософських наук, професор.
  • Комаха Лариса Григорівна– заступник декана з навчальної роботи філософського факультету КНУ ім. Тараса Шевченка, доктор філософських наук, професор.
  • Неліпа Дмитро Васильович– завідувач кафедри державного управління КНУ ім. Т. Шевченка, доктор політичних наук, професор.

Науковці ознайомили присутніх зі спеціальностями та факультетами Київського національного університету імені Тараса Шевченка, розповіли про особливості вступу та навчання в університеті, побажали успішного складання ЗНО.

Також викладачі та директори шкіл обмінялися договорами про співпрацю шкіл громади й університету та наголосили на подальшій плідній спільній роботі.

Вчителі фізики закладів загальної середньої освіти Гребінківської ОТГ мали змогу зустрітися з авторкою підручників фізики Засєкіною Тетяною Миколаївною, заступником директора з науково-експериментальної роботи інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук.

Автор поділилась своїми планами на майбутнє, розповіла про важливість і перевагу структури підручників профільної школи, порівняла закордонні та вітчизняні навчальні посібники.

 

Вчителі фізики висловили свої думки щодо підбору завдань, оформлення підручників та побажали Тетяні Миколаївні успіхів і творчих здобутків на науковій ниві.« повернутися

Вхід для адміністратора