A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Виконавчого Комітету Гребінківської міської ради

Талановитий учитель - геніальні учні

Дата: 27.06.2019 18:29
Кількість переглядів: 193

   Обдаровані діти - майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її світовий авторитет. Та за кожним талантом стоїть людина, яку ми називаємо Учителем (саме з великої літери), тому що його вклад у формування індивідуальності неможливо переоцінити. І слово “вчитель” у цьому випадку не має нічого спільного з прямим тлумаченням визначення в українській мові. У цьому слові більш відображається мудрість, досвід та великі знання, що більш притаманне східному світогляду, де такими вважають наставників, творців дитячих душ.

   Саме про таку вчительку та її ученицю-розумницю хочеться сьогодні згадати, адже не секрет, що за кожним успіхом стоїть учитель, а успіх сьогодні дійсно тріумфальний і для учениці, і для вчителя, який навчив цінувати власний талант, який був поряд, підтримував та мав величезний вплив на юну особистість. Юзупкіна Євгенія Едуардівна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, отримала 200 балів з хімії за результатами ЗНО і являється однією із 77 учасників незалежного оцінювання, що набрали рекордні 200 балів (всього здавали хімію 13 тис. 708 осіб).

   Від щирого серця вітаємо Євгенію та її вчителя хімії Шупрудько Людмилу Сергіївну з великим успіхом. Бажаємо випускниці здійснення заповітної мрії, обрати правильний життєвий шлях, продовжувати й далі з такою ж енергією та натхненням підкорювати вершини сучасного світу, в який Женя так впевнено і рішуче відчинила двері.

   А шановній Людмилі Сергіївні хочеться побажати здоров’я, терпіння, творчої наснаги на багато-багато років.


« повернутися

Вхід для адміністратора