Відділ освіти Виконавчого Комітету Гребінківської міської ради

Легкоатлетичні змагання

   12 квітня 2019 року на стадіоні  КЗ «Спортивний комплекс» міста Гребінки відбулися легкоатлетичні змагання  серед школярів  2001-2003 р.н. та 2004-2005 р.н.  закладів загальної середньої освіти Гребінківської  об’єднаної територіальної громади.

    У програмі змагань були: біг на 100 м, 400 м, 800 м та 1500 м; стрибки у довжину; штовхання ядра; естафета 4х100 м.

      Переможцями змагань стали:

з бігу на 100 метрів серед дівчат

 2004-2005 р.н. – Лещенко Катерина (філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №2)

2001-2003 р.н. – Гончар Аліна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

з бігу на 100 метрів серед юнаків

2004-2005 р.н. – Гавриленко Олександр (Гребінківська гімназія)

2001-2003 р.н. – Бердега Роман (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

з  бігу на 400 метрів серед дівчат

2004-2005 р.н. – Матіюк Марія (Гребінківська гімназія)

2001-2003 р.н. – Матвієнко Марина (Гребінківська гімназія)

з бігу на 400 метрів серед юнаків

2004-2005 р.н. – Гавриленко Олександр (Гребінківська гімназія)

2001-2003 р.н. – Шніт Владислав (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

з  бігу на 800 метрів серед дівчат

2004-2005 р.н. – Андрущенко Альона (філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №2)

з бігу на 800 метрів серед юнаків

2004-2005 р.н. – Великий Дмитро (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

з  бігу на 1500 метрів серед дівчат

2001-2003 р.н. – Астішина Тетяна ( Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

з бігу на 800 метрів серед юнаків

2001-2003 р.н. – Гордієнко Олег (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

зі стрибків у довжину серед дівчат

2004-2005 р.н. – Гавриленко Юлія ( Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

2001-2003 р.н. – Онищенко Анна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

зі стрибків у довжину серед юнаків

2004-2005 р.н. – Завадський Костянтин ( Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

2001-2003 р.н. – Тимофієв Руслан (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

зі штовхання ядра серед дівчат

2004-2005 р.н. – Сморкалова Любов ( Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

2001-2003 р.н. – Бунько Таїсія (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

зі штовхання ядра серед юнаків

2004-2005 р.н. – Міщенко Ярослав (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

2001-2003 р.н. – Дюдя Євген (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

У естафеті  4х100 м серед дівчат переможцем стала команда Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, серед юнаків – команда Гребінківської гімназії.

 Вітаємо переможців та  їх викладачів!  Бажаємо нових яскравих перемог! Ми пишаємося вами!

 

 



« повернутися до списку новин