A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради

На шляху вдосконалення системи освіти

Дата: 17.01.2020 20:48
Кількість переглядів: 121

17 січня 2020 року відбулася нарада за участю керівників  закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, начальника відділу освіти Радченко Л. М., головних спеціалістів Кудрик О. П., Зінченко В. А., завідувача методкабінетом Олійник Н. В. та працівників методичного кабінету відділу освіти, на якій було розглянуто ряд важливих для освітян питань.

Серед них:  планування роботи відділу освіти на 2020 рік,  про організацію інклюзивного навчання в ЗДО,  про організацію харчування в закладах освіти у ІІ семестрі 2019/2020 н.р., про управлінські рішення як результат цілеспрямованого аналізу проблемної ситуації,  про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо особливостей ЗНО, про вивчення стану гурткової роботи у закладах позашкільної освіти у 2020 році, забезпечення якісної підготовки у проведенні ІІІ (обласного) етапу учнівських олімпіад з навчальних предметів, про підсумки проведення моніторингових досліджень якості освіти у І семестрі 2019/2020 н.р , про організацію і проведення спортивно-масових заходів у ІІ семестрі 2019/2020 н.р. та ін.

На нараду був запрошений заступник міського голови Волошин В. А., який ознайомив присутніх з умовами Конкурсу громадських проєктів «Громадський бюджет», ініційованого Гребінківською міською радою, та з особливостями фінансування галузі освіти у 2020 році.

Матеріали наради завантажити

 « повернутися

Вхід для адміністратора